Новости

(044)235-60-01 Киев
Перейти к поиску тура

Повідомлення МЗС щодо безпекової ситуації в Єгипті

30.01.2013


Повідомлення МЗС щодо безпекової ситуації в Єгипті


Рекомендації МЗС 28.01.2013

У зв’язку із загостренням безпекової ситуації в Єгипті та спалаху сутичок на тлі політичного протистояння в країні, Посольство України в Арабській Республіці Єгипет попереджає громадян України про небезпеку перебування в Єгипті в ближчій перспективі.

З огляду на це, рекомендуємо утриматися від туристичних поїздок до м.Каїр, м.Александрія, м.Асьют, м.Таба, м. Ісмаілія, та на Північний Синай, а також відвідувати міста Порт Саїд та Суец.

З метою уникнення загрози безпеці, громадянам України, які на даний час відпочивають у курортних містах Єгипту Хургада, Шарм Ель Шейх, Марсаалям, Ель-Гуна, Дагаб, Нуейба, рекомендується проводити відпочинок в межах території готелю та утриматися від неорганізованих поїздок за межі міста.

Всім громадянам України, які перебувають на території Єгипту, рекомендовано утримуватися від відвідання місць надмірного скупчення людей, не брати участь у акціях протесту, демонстраціях чи інших заходах, спрямованих на дестабілізацію ситуації в країні. Не рекомендується вступати у суперечки з місцевим населенням стосовно питань, які стосуються політичної ситуації в Єгипті, релігійних вподобань, чи гендерної нерівності.

Звертаємо увагу громадян України на необхідність відстеження строків дії візи з метою уникнення загрози бути затриманим за порушення візово-імміграційного режиму Єгипту. У Посольстві України в Арабській Республіці Єгипет діє цілодобовий контактний телефон (+201000039648), за яким можна зв’язатися у разі необхідності.
Взято з офіційного джерела.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!Онлайн чат