Про компанію

travel@ola.ua Київ

Про компанію "Ola Travel"

Туристична компанія «OLA TRAVEL» вітає всіх своїх постійних та майбутніх клієнтів!

«OLA TRAVEL» - це молода та активна команда професіоналів туристичного бізнесу.

Ми дуже любимо подорожувати і хочемо долучити до цього захоплюючого заняття якнайбільше людей.
Основна мета нашої компанії полягає в просуванні високих стандартів обслуговування клієнтів та передових технологій у туризмі.

Ми постійно розвиваємось і робимо акцент насамперед на сервісі для наших клієнтів. Нам дуже важливо, щоб ви залишилися задоволені після подорожі з нашою фірмою і прийшли до нас за путівкою наступного разу.

Для цього ми:

з'ясовуємо, що ви хочете отримати від відпочинку

1

надаємо детальну консультацію щодо цікавих для вас курортів, готелів

2

підбираємо готель, враховуємо ваші індивідуальні побажання

3

надаємо різні варіанти, щоб ви змогли вибрати найбільш вдалий

4

беремо на себе всі організаційні формальності та відповідальність за ваш відпочинок

5

Ми пропонуємо широкий вибір відпочинку в різних країнах світу від недорогих «гарячих» та економічних пропозицій до індивідуального відпочинку розкішного рівня.
Основні напрямки: Туреччина, Єгипет, ОАЄ, Греція, Хорватія, Чорногорія, Іспанія, Ізраїль, Індія , Таїланд, Шрі Ланка, Мальдіви, країни Європи, Україна та низка інших країн.

Ми є турагентом і пропонуємо вам тури тільки перевірених туроператорів, оскільки зацікавлені у вашій безпеці та високій якості сервісу.

Постійним клієнтам компанії надаються вигідні умови за дисконтною програмою.

Якщо клієнт самостійно вибрав тур і прийшов до нас тільки забронювати варіант, що сподобався – ми надаємо знижку за самостійно виконану роботу з вибору туру.

Запрошуємо Вас відвідати офіс «OLA TRAVEL», в якому на вас чекають наші привітні менеджери з туризму та чашка свіжозвареної кави. Разом ми зможемо спланувати вашу поїздку, вибрати готель, скласти індивідуальну туристичну програму. Ми запропонуємо вам варіанти подорожей до обраної вами країни, порадуємо високою якістю сервісу, а також приємно здивуємо конкурентоспроможними цінами.

Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 19:00, у суботу з 11:00 до 16:00.

Якщо ви захочете зустрітися з нами в інший час, наші менеджери домовляться з вами про індивідуальну зустріч у зручний для вас час.

«OLA TRAVEL» - це не просто компанія, це клуб любителів якісного відпочинку.

МИ ВАС ЧЕКАЄМО!