Тури в Чорногорію

Ціни на тури.
Відпочинок в Чорногорію за мінімальними цінами.

travel@ola.ua Київ

Aleksandar4*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель розташований у Рафаїловичах. До Старого міста Будви - 4 км. Відстань до аеропорту Тіват - 26 км, до аеропорту Підгориці - 63 км, до Дубровника - 93 км.

BALIC SELO4*

 1. Чорногорія

Розташування: у селищі Дженаші з видом на Будванську рів'єру. До центру Святого Стефана: 4 км, неподалік – село Близикуче. Аеропорти Тіват – 33 км, місто Будва – 8 км, аеропорт Підгориця – 70 км.

BARON3*

 1. Чорногорія

Розташування: Вілла розташована в селищі Святий Стефан поряд з готелем Адрович, за 10 км від Будви (2 євро – міський автобус Olimpia Express). Відстань до аеропорту Тіват - 28 км.

ACAPULCO3*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель Akapulco знаходиться в 23 км від Будви і в 38 км від столиці Чорногорії, Підгориці. Відстань від готелю Akapulco до аеропорту Підгоріце складає 30 км.

BECICA3*

 1. Чорногорія

Розташування: у селищі Бечичі, відстань до моря –350 м, до Старого міста Будви – 4 км, до найближчого магазину – 100 м, до найближчого ресторану – 150 м.

Villa Becici Lux4*

 1. Чорногорія

Розташування: у селищі Бечичі, навпроти готелю «Іберостар», за 150 м від пошти та за 100м від найближчого магазину, аптеки. За 2 км від Будви (4 євро – таксі, 2 євро – міський автобус Olimpia Express).

BELLA OLD TOWN4*

 1. Чорногорія

Розташування: готель знаходиться безпосередньо у фортеці міста Будви, за 50 м від центрального ринку та супермаркету, за 100 м від пошти, за 15 м від пляжу Могрен. За 23 км від аеропорту Тіват і за 60 км від аеропорту Підгориця.

Bella Vista Hotel4*

 1. Чорногорія

Розташування: готель розташований у курортному містечку Бечічі. Поруч із готелем Queen of Montenegro, за кілометр від пошти та за 50 м від найближчого магазину. Готель розташований на другій лінії, за дорогою. За 3 км від Будви. Найближчий аеропорт: Тіват. Відстань до найближчого аеропорту: 24 км. Відстань до моря (2 лінія): 150м.

BLUE HORIZONT3*

 1. Чорногорія

Розташування: Комплекс Blue Horizon розташований в містечку Пржно, Подлічак, відразу ж за готелем Резіденс. За 8 км від Будви (2 євро – міський автобус Olimpia Express) та 30 км від аеропорту Тіват. Найближчі ресторани: Kusta, Kod Zofa, Langust, Restoran R.

Blue Star4*

 1. Чорногорія

Розташування: Знаходиться за 300 м від моря через дорогу, недалеко від готелю «Slovenska Plaza», в адміністративній частині центру Будви. Працює цілий рік. За 200 м від готелю розташований критий спортивний центр.

BOBICA3*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель знаходиться в центрі Будви, за 50 м від центрального ринку та супермаркету, за 100 м від пошти, за 100 м від Старого міста і пляжу Могрен. За 23 км від аеропорту Тіват і за 60 км від аеропорту Підгориця.

BOKA RESIDENCE4*

 1. Чорногорія

Розташування: Вілла розташована в місті Герцег Нові і знаходиться на схилі пагорба Савіна з чудовим видом на Боко-Которську затоку. Поруч є вся необхідна інфраструктура – магазини, тенісні корти, всілякі ресторани, що ланцюжком вишикувалися на набережній «Пет Даниць» та у Старому Місті. Відстань до аеропортів: Тіват – 25 км, Підгориця – 110 км, Дубровник – 35 км.

706готелів знайдено