Тури в Чорногорію

Ціни на тури.
Відпочинок в Чорногорію за мінімальними цінами.

travel@ola.ua Київ

BOROZAN3*

 1. Чорногорія

Розташування: Вілла розташована в самому центрі міста Ігало (7 км від Герцег Нові), в тихому місці, поруч з готелем Igalo. Ігало – найбільший середземноморський лікувально-туристичний центр. Пишна субтропічна рослинність, поєднання гірського та морського повітря утворюють дивовижний мікроклімат. Відстань до аеропортів: Чиліпі 26 км та Тіват 22 км; до міст: Дубровник 45 км і Котор 40 км.

BRACERA4*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель розташований на набережній у центрі Будви за 200 метрів від старого міста, навпроти комплексу «Slovenska Plaza». За 23 км від аеропорту Тіват і за 65 км від аеропорту Підгориця. Поруч є вся необхідна інфраструктура – набережна, магазини, кафе, ресторани національної кухні, сувенірні лавки.

BRAJIC3*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель знаходиться в туристичній зоні Будва. Відстань до аеропорту Тіват – трохи більше 20 км, до Підгориці – 60 км, до аеропорту Дубровник – 90 км.

BUDVA HOTEL4*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель розташований на набережній у центрі Будви за 100 метрів від старого міста. За 23 км від аеропорту Тіват і за 65 км від аеропорту Підгориця. До пляжу лише 20 метрів.

BUDVANKA3*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель знаходиться в тихому районі Будви, недалеко від центру міста та розваг, з панорамним видом на місто та гори. Всього в 15-ти хвилинах ходьби до Старого Міста та пляжу, 20 км до аеропорту Тіват.

Casa Del Mare Capitano4*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель знаходиться в містечку Каменарі – невеликому населеному пункті на березі Боко-Которської затоки, у найвужчому його місці – протоці Вериге, за 15 км від центру старовинного міста Герцег Нові. Аеропорт Тіват -10 км.

CASTELLASTVA4*

 1. Чорногорія

Розташування: У приморському місті Петровац, за 18 км від Будви. За 100 м від готелю Palas, пошти, магазину, банку. Готель знаходиться в 35 км від аеропорту Тіват і в 45 км від Подгориці.

CATTARO4*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель розташований у романтичному місті Столів на березі Боко-Которської затоки, між середньовічним містом Котор та новою мариною Порто Монтенегро. За 5 км від Котора і за 7 км від аеропорту Тіват.

CATTAROOM3*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель розташований у романтичному місті Столів на березі Боко-Которської затоки, між середньовічним містом Котор та новою мариною Порто Монтенегро. За 5 км від Котора і за 7 км від аеропорту Тіват.

CENTAR NEW3*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель знаходиться в центрі Будви, за 100 м від центрального ринку, супермаркету та пошти, за 350 м від Старого міста та пляжу Могрен. За 23 км від аеропорту Тіват і за 60 км від аеропорту Підгориця.

Iberostar Njivice (ex.Club Hotel Riviera)4*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель знаходиться в маленькому романтичному селищі Нивіце, на березі Боко-Которської затоки, всього за кілька кілометрів від Герцег-Нові. Відстань до аеропорту Дубровник – 26 км, до аеропорту Тівата – 22 км.

CONTE4*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель розташований у красивому містечку Пераст на березі Боко-Которської затоки біля підніжжя гори Св. Іллі (15 км від Котора). З причалу постійно курсує невеликий катер на острів до церкви Госп од Шкрпела.

CRYSTAL4*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель знаходиться в селищі Бечичі, за 150м від готелю «сплендид», за 50м від пошти та найближчого магазину, в безпосередній близькості до церкви святого тома, за 2км від Будви.

D&Sons4*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель розташований біля підніжжя фортеці Сан-Джованні в Старому місті Котора. За 4 км від аеропорту Тіват і за 700 м від автобусної станції Котора. Поруч є вся необхідна інфраструктура - ресторани, бари, магазини, аптека.

DAMJANA3*

 1. Чорногорія

Розташування: Вілла розташована в спальному районі міста Будва, поряд з готелем Koral. Від готелю до центру міста: 700м, до аеропорту: Тіват 25 км, Підгориця 70 км, до автовокзалу: 700 м, Залізничний вокзал: 40 км, найближчі лікарні: 700 м, Магазини: 20 м, Дискотеки: 500 м

Dana3*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель знаходиться в курортному місті Чань, розташованому в бухті між містами Петровац і Сутоморе. Відстань до аеропорту Тіват-60 км, до аеропорту Підгориця-67 км, до Дубровника -127 км.

706готелів знайдено