Тури в Чорногорію

Ціни на тури.
Відпочинок в Чорногорію за мінімальними цінами.

travel@ola.ua Київ

BALIC SELO4*

 1. Чорногорія

Розташування: у селищі Дженаші з видом на Будванську рів'єру. До центру Святого Стефана: 4 км, неподалік – село Близикуче. Аеропорти Тіват – 33 км, місто Будва – 8 км, аеропорт Підгориця – 70 км.

BARON3*

 1. Чорногорія

Розташування: Вілла розташована в селищі Святий Стефан поряд з готелем Адрович, за 10 км від Будви (2 євро – міський автобус Olimpia Express). Відстань до аеропорту Тіват - 28 км.

ACAPULCO3*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель Akapulco знаходиться в 23 км від Будви і в 38 км від столиці Чорногорії, Підгориці. Відстань від готелю Akapulco до аеропорту Підгоріце складає 30 км.

BECICA3*

 1. Чорногорія

Розташування: у селищі Бечичі, відстань до моря –350 м, до Старого міста Будви – 4 км, до найближчого магазину – 100 м, до найближчого ресторану – 150 м.

Villa Becici Lux4*

 1. Чорногорія

Розташування: у селищі Бечичі, навпроти готелю «Іберостар», за 150 м від пошти та за 100м від найближчого магазину, аптеки. За 2 км від Будви (4 євро – таксі, 2 євро – міський автобус Olimpia Express).

BELLA OLD TOWN4*

 1. Чорногорія

Розташування: готель знаходиться безпосередньо у фортеці міста Будви, за 50 м від центрального ринку та супермаркету, за 100 м від пошти, за 15 м від пляжу Могрен. За 23 км від аеропорту Тіват і за 60 км від аеропорту Підгориця.

Bella Vista Hotel4*

 1. Чорногорія

Розташування: готель розташований у курортному містечку Бечічі. Поруч із готелем Queen of Montenegro, за кілометр від пошти та за 50 м від найближчого магазину. Готель розташований на другій лінії, за дорогою. За 3 км від Будви. Найближчий аеропорт: Тіват. Відстань до найближчого аеропорту: 24 км. Відстань до моря (2 лінія): 150м.

BLUE HORIZONT3*

 1. Чорногорія

Розташування: Комплекс Blue Horizon розташований в містечку Пржно, Подлічак, відразу ж за готелем Резіденс. За 8 км від Будви (2 євро – міський автобус Olimpia Express) та 30 км від аеропорту Тіват. Найближчі ресторани: Kusta, Kod Zofa, Langust, Restoran R.

Blue Star4*

 1. Чорногорія

Розташування: Знаходиться за 300 м від моря через дорогу, недалеко від готелю «Slovenska Plaza», в адміністративній частині центру Будви. Працює цілий рік. За 200 м від готелю розташований критий спортивний центр.

BOBICA3*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель знаходиться в центрі Будви, за 50 м від центрального ринку та супермаркету, за 100 м від пошти, за 100 м від Старого міста і пляжу Могрен. За 23 км від аеропорту Тіват і за 60 км від аеропорту Підгориця.

BOKA RESIDENCE4*

 1. Чорногорія

Розташування: Вілла розташована в місті Герцег Нові і знаходиться на схилі пагорба Савіна з чудовим видом на Боко-Которську затоку. Поруч є вся необхідна інфраструктура – магазини, тенісні корти, всілякі ресторани, що ланцюжком вишикувалися на набережній «Пет Даниць» та у Старому Місті. Відстань до аеропортів: Тіват – 25 км, Підгориця – 110 км, Дубровник – 35 км.

BOKELSKI DVORI3*

 1. Чорногорія

Розташування: Готель знаходиться в селищі Прчань Боко-Которської затоки, навпроти готелю Сплендідо. Невелике курортне містечко з пристанню, розташоване на західному узбережжі Которської бухти біля пагорба Врмац. Відстань до старого міста Которі – 3 км, аеропорту Тіват – 11 км, до порома Каменарі-Лепетані – 8 км.

BONAZZA3*

 1. Чорногорія

Розташування: Вілла знаходиться в західній частині міста Тіват, у селищі Доня Ластва, безпосередньо на березі моря. Відстань до аеропорту Тіват - 5 км, до центру міста - 2 км, до порома в Лепетані - 3 км, до Котора - 12 км. Вілла збудована у 2007 році.

Bonita3*

 1. Чорногорія

Розташування: Вілла знаходиться в центральній частині міста Ульцинь з чудовим краєвидом на море. Відстань до аеропортів: Тіват 90 км, Підгориця 70 км, Дубровник 160 км. Збудована у 2008 році.

BOROZAN3*

 1. Чорногорія

Розташування: Вілла розташована в самому центрі міста Ігало (7 км від Герцег Нові), в тихому місці, поруч з готелем Igalo. Ігало – найбільший середземноморський лікувально-туристичний центр. Пишна субтропічна рослинність, поєднання гірського та морського повітря утворюють дивовижний мікроклімат. Відстань до аеропортів: Чиліпі 26 км та Тіват 22 км; до міст: Дубровник 45 км і Котор 40 км.

706готелів знайдено