travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Цікаві факти про Єгипет

Навіть ті, хто не був у Єгипті, знають, що найвідоміша статуя Сфінкса не має носа. Це, звичайно, не помилка архітектора та не руйнування від природного катаклізму. Все набагато цікавіше - адже це сліди, які залишилися після дій не менш легендарної особи - Наполеона. За його наказом в 1798 солдати армії використовували Сфінкса як мішені, при навчанні стрільбі.

<

Здавна і до цього дня в Єгипті не прийнято святкувати Дні Народження. Дивна «традиція» не відзначатиме цей день не піддається поясненню, і єдиної відповіді на це питання немає.

Незважаючи на погоду, і навіть якщо на вулиці вище 40 градусів, чоловіки в Єгипті одягнені у білий одяг, а жінки у чорні. Кажуть, якщо жінка одягнена в чорне, вона швидше повернеться з прогулянки. Кумедний спосіб, правда?

Мумія фараона Рамзеса ІІ має сучасний єгипетський паспорт. У 1974 році стан мумії стало швидко погіршуватися, щоб врятувати її від руйнування, було вирішено везти її на обстеження до Парижа. Щоб уникнути довгої процедури та експертизи її вивезення як культурної цінності, мумії зробили паспорт. У паспорті було вказано ім'я фараона – Рамзес, а у графі «Професія» стояло «Король» та позначка «хворий».

Багато туристів зауважують, що єгиптяни дуже часто щось співають. Цей кумедний факт взяли на озброєння лікарі та пояснили тим, що за такої кількості сонця та яскравих кольорів (небо, море, пісок) та особливих умов клімату в організмі виділяється більше ендорфіну (гормон щастя). Саме тому єгиптяни, та й люди, що відпочивають у цій країні, стають більш життєрадісними, і характерно для їх народу це проявляється саме наспівуванням якихось мелодій.

Комментарии

1 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Катя 30.01.2012

Король болен))) прикол.
А то, что египтяне напевают, это менталитет такой наверно