travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Куди поїхати відпочивати замість Криму?

Куди поїхати влітку 2014 року? Це питання стає все актуальнішим у зв'язку з останніми подіями у Криму. Більшість мандрівників звикли планувати відпочинок заздалегідь, тож альтернатива Криму підшукується саме зараз. Багато наших співвітчизників вже давно відкрили для себе відпочинок за кордоном: недорогі тури можна знайти і за закордонними напрямками, натомість рівень сервісу та туристична інфраструктура вигідно відрізняються. Де провести літній відпочинок 2014 року? Розгляньмо найпопулярніші напрямки для літнього відпочинку серед українських туристів.

Туреччина

Тури до Туреччини – одна з найкращих альтернатив відпочинку в Криму, якщо Ви волієте проводити літній відпочинок на морі. Природа деяких турецьких курортів не менш прекрасна, переліт з Києва займе близько двох годин, а авіарейси до Туреччини і назад вирушають регулярно. Безвізовий режим із Туреччиною значно спрощує поїздки до цієї прекрасної країни, а тижневий відпочинок обійдеться приблизно в ту саму вартість, що й тиждень відпочинку у Криму. Підтвердженням цього служать тисячі українських туристів, які віддають перевагу відпочинку в Туреччині вже далеко не перший рік.

Болгарія

Тури до Болгарії – не менш доступна за ціною альтернатива Криму. Дістатись туди можна як літаком, так і автобусом. Переліт займе близько двох годин, а поїздка автобусом допоможе заощадити. Національна віза Болгарії дуже проста в оформленні. Болгарію для літньої відпустки обирають і ті, хто віддає перевагу молодіжному відпочинку, так і сім'ям з дітьми. Відпочинок у Болгарії має кілька переваг: клімат та природні умови максимально схожі з нашими, мовний бар'єр практично відсутній, місцеве населення дуже доброзичливе, а болгарська кухня не лише смачна, а й корисна.

Греція

Тури до Греції – напрямок, який дуже активно набирає популярності серед українських туристів останніми роками. Багато в чому це стало можливим завдяки сприянню грецької влади, яка всіляко популяризує відпочинок у Греції. Зокрема, було знижено ціни на готелі, а грецька шенгенська віза почала видаватися набагато частіше. Більше того, Греція планує подати пропозиції до ЄС щодо спрощення візового режиму з третіми державами, серед яких і Україна. В цілому, відпустка в Греції обійдеться трохи дорожче, ніж за іншими згаданими напрямками, а переліт займе до трьох годин, проте пляжний сезон відкривається вже в травні, а крім пляжного відпочинку, можна буде приділити час відвідуванню всесвітньо відомих пам'яток.

Єгипет

Тури до Єгипту – чудовий варіант для бюджетного відпочинку, оскільки влітку ціни на відпочинок у Єгипті є особливо вигідними. Переліт займе близько чотирьох годин, а візу без проблем можна отримати в аеропорту після прильоту. В Єгипті на Вас чекає не тільки напрочуд гарне Червоне море та комфортабельний відпочинок за системою «все включено», але й маса розваг як для дорослих, так і для дітей. Захоплююча анімація, шоу-програми, водні та інші види спорту, аквапарки, spa-центри, морські екскурсії – все це та багато іншого може скрасити Вашу відпустку в Єгипті.

Чорногорія

Тури до Чорногорії – ще один чудовий напрямок для літнього відпочинку. Авіатури до Чорногорії дозволять Вам відвідати цю неймовірну країну без оформлення візи. Є також автобусні тури до Чорногорії, але для такої поїздки доведеться оформити шенгенську візу. Відпочинок у Чорногорії вже також встигли оцінити та полюбити дуже багато українських мандрівників. І це не дивно: мальовнича краса узбережжя Адріатики, розвинена інфраструктура на курортах Чорногорії , цікаві екскурсії та неповторна атмосфера завойовують серця туристів з усього світу. Можливо, якось побувавши там, Ви захочете зробити відпустку в Чорногорії щорічною традицією.

Хорватія

Тури до Хорватії – ще один спосіб провести відпочинок на узбережжі Адріатичного моря. Найчистіші води Адріатики, унікальна хорватська кухня , доброзичливість місцевих жителів, краса навколишньої природи та цікаві пам'ятки роблять відпочинок у Хорватії справді незабутнім. Крім того, в Хорватії є безліч готелів різного рівня, тому кожен легко зможе знайти найбільш підходящий варіант для себе. Для відвідування Хорватії потрібна віза, але влада країни вже на початку року заявила про намір видавати громадянам України багаторазові хорватські візи з терміном дії до 180 днів.

Кіпр

Тури на Кіпр дозволять насолодитися безтурботним відпочинком на березі Середземного моря. М'який клімат, чисті піщані пляжі та чудовий сервіс у готелях приваблюють багатьох мандрівників. А одного разу побувавши на Кіпрі, багато хто повертається сюди знову і знову. Різні курорти Кіпру підходять як для молодіжного відпочинку, так і для сімейного чи романтичного. Крім того, на острові є чимало пам'яток, які можна відвідати під час екскурсій. Для перебування на Кіпрі потрібна віза, але вона безкоштовна, оформляється через Інтернет та вимагає мінімальної кількості документів.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!