travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Марса-Алам очима турагента

Отже, ми прилетіли до Хургади. МАУ як завжди на висоті, а мені знову пощастило: дісталися місця в 17-му ряду, де спинки крісел не відкидаються.

Процедура оформлення візи – стандартна та нескладна. Візовий збір у розмірі 25$ ми заплатили ще в аеропорту Бориспіль, і там заповнили міграційні карти, а візи вклеїли в Хургаді.

І ось нас зустрічають представники туроператора з квітами та юппі, і ми вирушаємо до Марса-Аламу. 3,5 години у дорозі переносяться легко. Є можливість зупинок, а зліва відкривається чудовий краєвид на берег і триколірне красиве море.

Дорогою до Марса-Аламу ми проїжджаємо містечко Ель Кусейр: там мешкають тільки місцеві. У передмісті є кілька готелів, але зараз вони порожні.

Особливість Марса Алама у хороших великих готелях та красивих коралових рифах.

У готелі The Palace Port Ghalib гостей зустрічають піснями та бубнами. Номери досить хороші, але повернемося в пляжі. Погода була тепла, так і шепотіла: "Йди до моря".

У нашому готелі захід у море обладнаний з понтона довжиною приблизно 100 м. Можна зайти і по розчищеному березі, але все-таки це виявилося незручно та боляче.

На черговій морській екскурсії нас привезли до одного з найкрасивіших коралових рифів Марса Алама. Зануритися до рифу вирішили чоловік 10 із 35. Всі вони сказали, що корали красиві, але не такі, як бухті White King Bay у Шарм-ель-Шейху.

У містечку Порт Галіб, де ми зупинилися, крім нашого готелю, було ще кілька.

Sunrise Marina Port Ghalib 5*
Port Ghalib Resort 5*
Сrowne Plaza Sahara Sands Port Ghalib Resort 5*
Siva Port Ghalib 5*
Marina Lodge Port Ghalib Resort 4*
Marina View Port Ghalib 3*

Поруч – набережна, на якій розташовані магазини та кафе. Пришвартовані у морі яхти, до речі, плавають досить рідко. Тож пробки та паливні плями в морі – скоріше міф, ніж реальність.

У мене Марса-Алам залишив неоднозначне враження: гарно, спокійно, якісно та... нудно. Окрім повільних європейців, у цей час тут нікого немає. Марса-Алам користується популярністю у них завдяки прямим чартерам. Тиша, спокій, басейни з підігрівом і безліч пива для бажаючих - ось таким я побачила Марса-Алам цього разу.

Огляд підготувала Юлія Кочаровська,
менеджер з туризму Ola Travel

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!