travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Найкращі пляжні готелі світу

One & Only Reethi Rah, Мальдіви

Індійський океан, 12 піщаних пляжів протяжністю 6 км .

Цей готель знаходиться на Мальдівах. Засновники готелю напевно подумали, що на острові мало піску, щоб створити найкращий пляжний готель світу, і завезли ще півтора мільйона коралового піску. Таким чином вони збільшили площу суші в 4 рази. На Мальдівах особливу увагу приділять чистоті пляжів. Щодня пляж готелю One & Only Reethi Rah прибирають від сміття, яке накопичилося за весь день. Всього в готелі 130 вілл. 98 вілл ізолювання один від одного пальмами та іншими тропічними рослинами. Але пляж загальний. Інші 32 вілли розкладені в океані на палях. Тут можна вийти з номера та одразу ж пригнути у воду.

St. Regis Resort, Bora Bora, Французька Полінезія

Індійський океан, довжина пляжу: понад 2 км.

Земний Рай існує і це острів Бора-Бора. Там же знаходиться і найкращий готель у Французькій Полінезії – St. Regis Resort, Bora Bora. Будівництво кожної вілли обійшлося засновникам у 1 мільйон доларів, а таких вілл у комплексі 92. Усі, хто там відпочивав, в один голос кажуть, що це найкращий готель у тому регіоні. Зверху готель нагадує скелет великої тварини, а на землі – тропічний сад, у якому затишно розмістилися вілли з білим садом та бірюзовою водою. Розваги тут теж заслуговують на увагу. Наприклад, можна подивитися, як годують акул, або замовити джип-сафарі білосніжними пляжами. Купатися можна в лагуні та у відкритому океані.

Copacabana Palace Hotel, Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Атлантичний океан, довжина пляжу: 5 км.

Це, мабуть, один із найвідоміших пляжів світу. Тут можна зустріти Тома Круза чи Клайва Оуена. Rolling Stones і Rod Stewart збирають тут своїх фанатів. На цьому пляжі розмістився також один з найвідоміших готелів у Латинській Америці – Copacabana Palace Hotel. У різні часи тут відпочивало багато знаменитостей.

Parrot Cay, Теркс та Кайкос

Карибське море, довжина пляжу: понад 1 км.

У Карибському басейні багато гідних пляжів. Але нагород удостоївся острів Провіндесіалес та його білосніжні пляжі. Цього року пляжі острова виграли в номінації "найкращий сімейний готель". Постояльці розважаються дайвінгом та сноркелінгом. Готель Parrot Cay має майже дикий пляж. Сам готель не великий, оформлений в карибському стилі.

Ambassador In Paradise Resort, Філіппіни

Море Сулу, довжина пляжу: 5 км.

У Філліпінах є острів Боракай. Острів славиться своїм білим пляжем. Пісок там схожий на борошно, такий же білий та дрібний. І ще однією особливістю є те, що навіть у найспекотніший день, пісок не нагрівається. Також там можна знайти багато черепашок, місцеві жителі роблять із них різні сувеніри та прикраси. Готель Ambassador In Paradise Resort володіє частиною цього пляжу.

Mandarin Oriental, Санья, Китай

Південно-Китайське море, довжина пляжу: понад 1 км.

Місто Санья знаходиться у Китаї в одній широті з Гавайями. Це одне із найспекотніших місць для відпочинку в Китаї. Готель Mandarin Oriental має закритий пляж Coral Bay. Особливістю пляжу є те, що він оточений гірськими утвореннями та пальмами, які захищають пляж від зовнішнього світу. Також можна помилуватися гарним кораловим рифом. Готель має 296 номерів і кожен декорований натуральним деревом та різнокольоровими тканинами. З кожного номера відкривається чудовий краєвид на море. Інфраструктура готелю дає змогу добре відпочити.

Amanpuri, Пхукет

Андаманське море, довжина пляжу: понад 2 км.

Пхукет – місце для романтичного відпочинку і не лише! Aman Resort нахотіться в оточенні плантацій пальм, білого пляжу та Адаманського моря. Гості готелю можуть розміститися на вибір в одній з 72 вілл. Деякі вілли мають у своєму розпорядженні приватний басейн. Для тих, хто поєднує спокійний і активний відпочинок цей готель сподобається. Можна скористатися човном готелю і вирушити в пошуках пригод на острів Пхі-Пхі, або просто поринути з аквалангом або маскою біля готелю. Також є можливість зайнятися віндсерфінгом та вітрильним спортом.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!