travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Недорогі пляжні курорти Європи

Перед початком літнього сезону туристичний портал склав список найпопулярніших та найбюджетніших курортів Європи біля моря. До рейтингу, складеного на основі туристичного бюджету на день перебування у другій половині липня, увійшли 30 курортів із 13 європейських країн.

При обчисленні добового бюджету враховувалися такі критерії:
• вартість добового проживання у тризірковому готелі неподалік пляжу;
• комплексний обід у кафе;
• одна з найпопулярніших екскурсій;
• вартість проїзду громадським транспортом від аеропорту до готелю.

Найчастіше у рейтингу зустрічаються курорти Іспанії, Греції та Кіпру – по чотири з кожної країни. Три міста у списку від Чорногорії, Хорватії та Ізраїлю.

Отже, розглянемо рейтинг бюджетних курортів Європи.

Найбільш бюджетним курортом згідно з рейтингом виявилося містечко Петровац у Чорногорії. Бюджет туриста на один день перебування у цьому курорті складатиме €42. Містечко славиться своїми прекрасними природними та екологічними умовами: воно оточене хвойними та оливковими деревами, які роблять повітря особливо свіжим, а берегова лінія – широка та мальовнича.

Петровац

На другому місці рейтингу розташувався болгарський Созополь з 46 євро на день. Туристи завжди любили тури до Болгарії за демократичність цін, а Созополь – за чудові піщані пляжі, романтичну гавань та затишні будиночки XIX століття.

Почесне третє місце дісталося латвійському курорту Лієпая . День перебування тут коштуватиме €47. Курорт, як і Юрмала, знаходиться на березі Балтійського моря, але менш популярний, а ціни більш демократичні.

Слідом знаходиться один з найпопулярніших курортів Туреччини - Аланія (€52). Дуже багато туристів вже давно полюбили тури до Туреччини за чудовий відпочинок та комфортне проживання за системою «все включено».

Далі йде російський курорт – Великий Сочі (€57), до складу якого входять також Адлер та прилеглі містечка, розташовані на схилах Кавказу.

На шостому рядку списку - місце, яке подарувало всьому світу прекрасне вино, - португальська Мадейра . У середньому, туристу потрібно буде витратити €58 за день перебування на цьому курорті.

Потім слідує італійське містечко Ріміні , відпочинок в якому обійдеться в €59 на день.

Восьме місце займає грецький острів Крит . Провести день відпочинку на Криті можна за 60 євро, при цьому вартість на різних популярних курортах острова практично однакова.

Наступне місце у рейтингу – мальовничий курорт Іспанії Торремолінос (€61). Він знаходиться на узбережжі Коста-дель-Соль і, крім природної краси, приваблює туристів демократичними цінами та розвиненою інфраструктурою.

Далі слід і замикає першу десятку бюджетних місць для відпочинку Лімасол - один із найпопулярніших курортів Кіпру . Один день відпочинку в Лімасолі коштуватиме туристу €62.

На одинадцятому місці розташовується Будва - один з найпрекрасніших курортів Чорногорії. Будва зі своєю дивовижною природою, Старим містом з романтичними та затишними вуличками, безліччю розваг на будь-який смак та комфортними умовами проживання робить відпочинок у Чорногорії справді незабутнім. Вартість одного дня перебування у Будві – €65.

Потім йде ще один курорт Кіпру – Ларнака . День відпочинку в цьому місті на південному сході острова коштуватиме €66.

Наступний рядок – Мальта (€67). Ця мініатюрна держава приваблює безліч туристів своєю багатою історією, цікавою архітектурою, чудовим кліматом, самобутньою культурою та безліччю пам'яток.

Мальта

На 14-му та 15-му місцях розташувалися грецькі острови Кос (€68) та Корфу (€71).

Перлина Адріатики – Дубровник – займає 16 місце у рейтингу з 72 євро на день.

"Острів вічної весни" - іспанський Тенеріфе - розташувався на 17 місці (€73). Найбільший і, мабуть, найкрасивіший з Канарських островів радує мандрівників чудовим кліматом, райськими краєвидами та висококласним сервісом.

Далі йде хорватське місто Ровинь (€74), яке приваблює своїми старовинними вуличками та мальовничими ландшафтами півострова Істрія.

Молодий курорт Кіпру Протарас займає наступний рядок у рейтингу. За день відпочинку у цьому містечку з піщаними пляжами та пологим заходом у море потрібно буде заплатити €75.

Другий десяток бюджетних курортів замикає турецький Бодрум (76 євро). Ті, хто там побували, оцінять комфортний клімат, найчистіше море і чудові пляжі.

Слідом розташований чорногорський курорт Бечічі (€77). Це містечко знаходиться на узбережжі Адріатичного моря і відоме своєю мальовничістю, а також дрібногальковим пляжем.

Бечичі

Молодь, яка шукає бюджетний відпочинок у Європі, зможе знайти його на курорті Айя-Напа . Більшість молодіжних розваг Кіпру є саме тут. А заплатити за день відпочинку треба буде 84 євро.

На наступному рядку розташовується Герцлія (€87) - престижне місто в Ізраїлі. Курорт розташований на узбережжі Середземного моря всього за 20 хвилин їзди від Тель-Авіва.

Потім іде ще один грецький острів – Ідра (€89). Курорти цього острова чудово підходять для спокійного та заспокоєного відпочинку.

Невелике іспанське місто з багатою історією – Хавеа (€90) – знаходиться на 25-му рядку рейтингу. Крім історії, курорт славиться своїми чудовими пляжами.

Далі розташований один із найперших організованих курортів на Майорці – місто Пальма-Нова (€91). Широкі піщані пляжі, безліч розваг та розвинена інфраструктура щороку приваблюють сюди багато туристів з усіх куточків планети.

Культурний центр Ізраїлю та популярний середземноморський курорт Тель-Авів (€94) займає наступний рядок рейтингу.

Потрапив до рейтингу і ще один хорватський курорт – Пореч (€95). Тут можна не лише відпочити на чудових пляжах, багато з яких відзначені Блакитним прапором, а й відвідати чимало цікавих екскурсій.

Пореч

Передостаннє місце займає найпопулярніший курорт Латвії – Юрмала (€118). Багато туристів повертаються сюди рік у рік за неповторною атмосферою, обумовленою чистим повітрям, сосновим лісом, старовинними спорудами та спокійною Ризькою затокою.

І, нарешті, завершує рейтинг найбюджетніших курортів Європи Ашкелон – один із найпопулярніших курортів Ізраїлю. День відпочинку на цьому курорті коштуватиме €121.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!