travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Поїздом до Криму зі своїм автомобілем

16.07.2012

Любителям Криму надається чудова можливість перевезення особистого автомобіля залізницею. Таку можливість надає поїзд №11/12 «Київ-Сімферополь», який обслуговує популярний кримський напрямок відпочинку багатьох українців.

Усього в Україні є кілька напрямків, на яких поїзди обладнані спеціальними вагонами для перевезення автомобілів: Київ-Сімферополь, Київ – Дніпропетровськ, Київ-Харків, Київ-Ворохта.

У кожен із спеціальних вагонів може поміститися до 8 автомобілів. Діють певні обмеження: за масою - авто має перевищувати 10 т., за висотою – трохи більше 172 див.

Вартість перевезення автомобіля потягом: 1 тонна ваги до Сімферополя коштує 634 гривні плюс 327 гривень за навантаження авто.

Придбати квиток на потяг для свого автомобіля, можна звернувшись до каси на шляху № 32 приміського залізничного вокзалу «Київ – Пасажирський». Квиток можна купити не раніше ніж за 45 діб до дати відправлення поїзда і не пізніше ніж за 1 добу. Інтернетом послуга бронювання квитка на поїзд для авто поки не доступна.

За словами представників залізниці, послуга має попит, особливо в літній сезон відпусток.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!