travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Програми дайвінгу на Кіпрі

Майбутній літній сезон любителі дайвінгу можуть провести на Кіпрі. З метою залучення ще більшої кількості туристів, місцева влада розробила нові програми дайвінгу на Кіпрі, в тому числі і для любителів занурення у глибини моря. Варто зазначити, що Кіпр не відчуває нестачі в туристах: щороку кількість відпочиваючих збільшується щонайменше на 100 тис. осіб.

Для любителів дайвінгу на Кіпрі розробили нові програми, серед яких огляд визначних пам'яток тутешніх вод – затоплений корабель та штучний риф. Ці нові умови мають зацікавити навіть професійних любителів занурення у морські глибини та відпочинку на Кіпрі. Розвиток нового напряму може зацікавити туристів не лише з Європи, а й з України та Росії, особливо тих, кому подобається цей вид розваг.

Нинішні пропозиції дайвінгу на Кіпрі – це різноманітні пропозиції як для новачків, так і для профі. У центрах дайвінгу можна пройти інструктаж, тут працює російськомовний персонал. Найцікавішим підводним об'єктом є пара «Зенобія», яка затонула в минулому столітті недалеко від порту Ларнакі, саме він приваблює більшість дайверів, які приїжджають сюди, щоб оглянути судно, що затонуло.

Комментарии

1 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Василий 26.12.2012

ОООО, круто!Дайвинг я люблю, а Кипр идеальное место!