travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Рекорд Туреччини у World Travel Awards 2011 – перемога у 15 номінаціях!

06.03.2012

Церемонія найпрестижнішої премії в галузі туризму та готельного бізнесу World Travel Awards відбулася 11 січня 2012 року в Досі (Катар). Цю церемонію недаремно називають своєрідним туристичним Оскаром, адже як завжди в результаті визначають переможців у світових номінаціях серед найкращих об'єктів індустрії туризму та готельного бізнесу. Загалом у номінаціях було представлено 5 тисяч компаній із понад 160 країн світу. Переможців обирали експерти та професіонали в галузі туризму та готельного бізнесу, а також споживачі у всьому світі.

Абсолютним лідером за підсумками 2011 року та переможцем у 15 номінаціях стала Туреччина. Отже, 1 місце Туреччини в номінаціях:

- «Найкраще місце для пляжного відпочинку в Європі» - Олюденіз, невелике курортне селище на південно-західному узбережжі країни.
- «Найкращий готель, що працює за системою «все включено»: Concorde De Luxe Resort Hotel в Анталії. Цьому ж готелю надали звання «Кращий сімейний готель» і знову Туреччина.
- «Найкращий готель класу люкс в Європі» - Mardan Palace, який також розташований в Анталії. - «Найкращим бізнес-готелем Європи» визнано стамбульський Movenpick Istanbul.
- «Кращий круїзний напрямок Європи»Ізмір, напрочуд красне та затишне місто-курорт Туреччини.
- «Найкращий конференц-готель у Європі»Sheraton Hotel в Анкарі.
- Номінація «Кращий дизайн готель Європи» отримав розкішний Adam and Eve Hotels .
- цікаво, що нагороду «Кращий у Європі туристичний офіс» було присвоєно офіс Міністерства культури та туризму Туреччини, причому на цьому наполягали й споживачі та професіонали туріндустрії, що не може не тішити туристів.
- у номінації «Найкраще туристичне місто Європи» переміг Стамбул.

Читайте також: Найкращі готелі для відпочинку з дітьми у Туреччині

Директор з маркетингу найбільшого туристичного онлайн-агенства Великобританії Алістер Далі сказав, коментуючи вручення премій «World Travel Awards 2011»: «Ці нагороди Туреччина отримала заслужено. Адже Міністерство культури та туризму Туреччини проробило величезну роботу з просування та вдосконалення курортів країни за кордоном. Він стежить, щоб якість обслуговування туристів у країні залишалося незмінно на висоті. Ну а чисті, мальовничі та безпечні турецькі береги, і особливо пляжі Анталії, по праву отримали звання найкращих у всій Європі».

«Відпочинок у Туреччині – це справді казка. Бодрум, Даламан, Анталія – ці курорти залишаються найпопулярнішими серед англійців. Премії «World Travel Awards» цього року лише підтвердили звання Туреччини як одного з найкращих місць для відпочинку в Європі, а також країни, яка перебуває на крок попереду у створенні умов для чарівного відпочинку», – додав містер Далі.


Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!