travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Серфінг у Єгипті - незабутні враження на відпочинку

Єгипет, країна серед пустелі, приваблює людей з усього світу. Чому? Основна його краса та багатство знаходяться не на суші, а в глибинах моря. Не випадково кажуть, що побачити Єгипет по-справжньому можна, лише спробувавши дайвінг та серфінг на Червоному морі. Якщо ви досі не наважилися зайнятися серфінгом у Єгипті, ця стаття для вас!

кайтінг

Що таке серфінг

Серфінг, захоплюючий, цікавий і дуже красивий вид спорту, є катанням морем на спеціальній дошці. Вітряна погода - час урізноманітнити пляжний відпочинок розвагами на воді.

У Єгипті серфінг можна зустріти у двох видах: віндсерфінг та кайтсерфінг. Обидва види серфінгу використовують силу вітру. Перший – за допомогою вітрила, а другий – за допомогою повітряного змія (кайту).

віндсерфінг у єгипті

З боку серфінгу може здатися складним заняттям. Насправді вже через одне-два заняття новачки неквапливо ковзають морем. Під час занять з інструктором будь-які травми виключені. Хоча, заради справедливості варто сказати, що рекорд швидкості під вітрилом - 102 км/година належить саме кайтсерфінгу. Так що при бажанні серфінг може стати досить екстремальним і видовищним захопленням.

Уроки серфінгу у Єгипті

Навчитися серфінгу може будь-хто за кілька занять. Починати уроки катання на дошці можна вже з 6-7 років. А підлітки 8-12 років зможуть освоїти усі основні елементи. До речі, найлегше кататися людям з низькою вагою - 50-80 кг.

кайтсерфінг

Подобається вам серфінг чи ні, ви зрозумієте одразу. Щодо фінансів, набагато вигідніше брати тижневий курс занять.

Можна пройти спеціальне навчання з отриманням міжнародного сертифіката. Але на відміну від дайвінгу, для занять серфінгом будь-якої складності не потрібна офіційна кваліфікація.

Що вибрати новачкові: віндсерфінг чи кайтінг? Навчання віндсерфінгу буде швидше, легше та дешевше. Успіхи не забаряться: з першого заняття можна буде кататися під вітрилом, а після тижневого курсу - розганятися до відчутних швидкостей, а також здійснювати нескладні трюки. Крім того, віндсерфінгом в Єгипті можна займатися навіть за слабкого вітру, тоді як кайтинг більш вибагливий до погоди та вибору місця.

віндсерфінг

У свою чергу, щоб навчитися керувати повітряним змієм, який використовується в кайтінг, потрібно кілька занять. Але відразу після цього ви відчуєте швидкість. Для кайтінг не знадобиться фізична підготовка. Катання відбувається не за рахунок сили м'язів, а навпаки: кайтсерфінг - це спорт для розслаблених. Віндсерфінг вимагатиме деяких зусиль, щоб утримувати вітрило.

Місця для серфінгу у Єгипті

Оскільки серфінг у Єгипті дуже популярний, кататись тут навчають скрізь. У більшості шкіл російськомовні інструктори.

Школи віндсерфінгу та кайтсерфінгу в Єгипті є практично при кожному великому готелі. А найкращі місця для віндсерфінгу та кайтингу в Єгипті – це Хургада, Сафага, Дахаб та Шарм-ель-Шейх.

Серфінг у Хургаді

Хургада – одне з найкращих місць, щоб спробувати серфінг. Завдяки постійному вітру займатися віндсерфінгом у Хургаді можна цілий рік. Найкращі умови для катання - на півдні та півночі курорту, на віддалі від багатолюдних пляжів, моторного транспорту та пірсів.

серфінг у Хургаді

У Хургаді є кілька хороших серфінг-шкіл:

CHuper - при готелі Хургада Хілтон Плаза
PlayKite - професійна російська кайт-школа, розташована на відстані від основних пляжів, що робить навчання безпечним.
Tommy Friedl – серф-станція кайтинга з власною лагуною.
KiteBirds – повноцінний комплекс для фанатів кайтсерфінгу з власними лагунами різного рівня, басейном, зоною відпочинку та кухнею.
ZONE – російська школа віндсерфінгу, розташована в Хургаді з гарним рівнем навчання та обладнання. Бухта добре підходить для новачків.
Go!Wind - школа професійного навчання кайтингу та віндсерфінгу міжнародного рівня.

За 50 км від Хургади розташована Сафага, де новачкам зручно тренуватися у тихій лагуні. Є в Сафазі і сильні хвилі для сучасних серферів.

Серфінг у Дахабі

Постійні вітри та хвилі зробили Дахаб найпопулярнішим курортом для кайтинга та віндсерфінгу в Єгипті. Заняття кайтсерфінгом та віндсерфінгом у Дахабі більше підійдуть просунутим спортсменам. Для початківців тут буває небезпечний вітер. Крім того, у морі біля берега дуже багато серферів, через що вчитися буває складно.

Серфінг у Дахабі

Ціни на навчання віндсерфінгу в Дахабі приблизно однакові. Через особливості обладнання, уроки серфінгу під вітрилом дешевше, ніж заняття з кайтсерфінгу.

Шкіл віндерфінгу в Дахабі великий вибір:

Harry Nass
Серф-клуб працює з 1999 року. У 2011 році був визнаний єгипетською владою як найкраща віндерф- та кайт-станція Єгипту.

Вітраторія
Російськомовна станція, що працює з 2006 року усі сезони. Як додатковий бонус, є зона відпочинку з чудовим видом на лагуну.

П'ять квадратів
Дуже відома серед російськомовних серферів станція із сучасним обладнанням та досвідченими інструкторами.

П'ять квадратів Дахаб

Серфінг у Шарм-ель-Шейху

Найкращим місцем для серфінгу в Шарм-ель-Шейху є Набк. Невипадково саме тут знімалися матеріали для міжнародного посібника з кайтсерфінгу. Спеціально зупинятись у Набці не обов'язково: сюди доїхати недорого з будь-якого готелю Шарм-ель-Шейха. У Набці вітер має ідеальний напрямок, піщане дно, а глибина невелика. Крім того, Набк є заповідною зоною, тому тут немає небезпечного моторного транспорту.

У Шарм-ель-Шейху є професійна школа віндсерфінгу та кайтінгу Candy&Kites School з російськомовними інструкторами. Вартість навчання кайтинг починається від 100 $, а віндсерфінгу - від 25 $.

серфінг для дітей

Безпека серфінгу у Єгипті

Оскільки віндсерфінг та кайтинг у Єгипті – спорт всенародний, тут збудовано професійні серфстанції. Інструктори проводять докладний інструктаж та навчання. Завдання рятувальників – безперервно спостерігати за серферами та оперативно реагувати, якщо необхідна допомога. Станції серфінгу Єгипті мають державну ліцензію, а кваліфікація інструкторів суворо контролюється. У Єгипті достатньо і приватних шкіл серфінгу, професіоналізм яких може підтвердити міжнародний сертифікат.

серфінг в Єгипті

Відпочинок в Єгипті - чудова можливість урізноманітнити чудовий пляжний відпочинок яскравими враженнями від серфінгу. До того ж Єгипет - одне з найкращих місць на планеті, щоб спробувати підкорити хвилю.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!