travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Що можна побачити в Дубаї?

Дубай – це не лише всесвітньо відомий пляжний курорт, а й великий мегаполіс. Це місто виросло в пустелі, і більшість визначних пам'яток штучно створені руками людини. Тут відпочивають заможні шейхи у розкішних готелях. Найдорожчі готелі знаходяться в районі Джумейра. Головною пам'яткою якого є знаменитий готель «Вітрило» - Burj Al Arab. ОАЕ є ще й центром бізнес-туризму. Щороку сюди приїжджають мільйони бізнесменів. Нижче наведемо кілька відомих пам'яток, які можна переглянути в Дубаях.

1. Перше місце, яке потрібно відвідати, це звичайно ж Burj Dubai . Це найвища будівля у світі, її висота – 828 метрів (160 поверхів). У цьому хмарочосі розміщені на нижніх поверхах готелі, далі йдуть приватні квартири та офісні приміщення. Також є оглядовий майданчик та вестибюль. Але це не все. У будівлі, подібно до Лас-Вегаса, обладнана система фонтанів. Ліфти у будівлі найшвидші у світі. Вартість відвідування оглядового майданчика складає 27 доларів, а експрес-квиток 108 доларів.

2. Торговий центр "Ibn Battuta Mall" . Дуже красиво оформлений у стилі тих країн, що їх відвідував великий дослідник Ібн Батута.

3. Готель Burj Al Arab . Це найрозкішніший 7* готель світу. Тут живуть найбагатші люди світу. Спочатку це був ще й найвищий готель, поки пізніше не збудували в Дубаях «Вежі Троянди». Готель знаходиться на штучному острові. Потрапити до нього можна лише за попередньою резервацією номера. Іноді проводять екскурсії.

4. The Palm Jumeirah – рукотворний острів у вигляді пальми. На острові розміщено безліч готелів, один з яких є Atlantis The Palm . У розпорядженні готелю, комплекс підводних печер, великий акваріум та аквапарк. Дістатися готелю можна на монорейковій доріжці, якою рухаються вагончики. Крім пальми Джумейри, є ще таких 2 пальмових островів. На них також безліч готелів, пентхаузів, таун-хаузів, вілл та іншої нерухомості. Ці острови можна побачити з місяця не озброєним оком, так як і Велику Китайську стіну.

5. Перший гірськолижний курорт на Близькому Сході - Ski Dubai . Саме цього в ОАЕ і не вистачало, стверджує Majid Al Futtaim Group. Комплекс включає гірки різної висоти, ресторани і кафе.

6. Острови «The World» . Це ще не завершений проект, але вражає своєю оригінальністю. Таких аналогів у світі ще немає. Проект є мініатюрною копією 7 континентів світу. Він розташований між пальмовими островами і за Бурж Аль Араб. Дістатися до нього можна буде лише водою. Весь "Світ" складається з 300 штучних островів. Також планується зробити на кожному острові колорит, що символізує конкретну країну. Це просто грандіозний та унікальний проект!

7. Бухта «Крік» . Тут розпочиналася історія Дубаєв. Це морський рукав, який ділить місто на дві частини. У парку Крик-Сайде, добре прогулюватися, милуючись набережною та зеленню парку. Нині цей парк вважається заповідником.

8. Banyas Square – площа, на якій безліч торгових лабіринтів, де продають шуби та електроніку. Це не весь список місць, які можна відвідати у Дубаях. Читайте більше про всесвітньо відомі ресторани Дубаї .

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!