travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Що привезти із Чорногорії?

Тури в Чорногорію – чудовий вибір для всіх, хто віддає перевагу гарному морю, літньому сонцю і незабутньому відпочинку. Звичайно, про такий відпочинок хочеться зберегти якнайбільше спогадів, у тому числі, за допомогою сувенірів. Що привезти із Чорногорії у подарунок і для себе? Давайте розглянемо найпопулярніші сувеніри із Чорногорії.

Пршут – традиційний делікатес у Чорногорії. Це свинячий окіст, який натирають морською сіллю, а потім коптять на вугіллі і в'ялять на сонці. Спочатку ласощі виготовлялися в містечку Негуші, але тепер його можна купити повсюдно в будь-якому куточку країни. Для туристів його пакують у вакуум для зручності під час транспортування. Пршут – чудовий сувенір, який дозволяє привезти смак Чорногорії із собою буквально.

Чорногорські вина – виготовляються з двох видів винограду: лійка (червоний виноград) та кришталь (білий виноград). З них виробляють червоне, біле та рожеве вино. Чорногорські вина високо цінуються шанувальниками цього напою по всьому світу.

Сир – дуже популярний продукт у Чорногорії, який виготовляється як міжнародними виробниками, так і невеликими домашніми господарствами. Різновидів сиру неймовірно багато, але особливо популярний серед туристів козячий сир та сир в оливковій олії.

Оливкова олія – за якістю олія з Чорногорії не поступається грецькій, тому, якщо Ви є поціновувачем цього продукту, сміливо купуйте його як сувенір. Зокрема, в Чорногорії дуже поширена домашня оливкова олія, виготовлена за давніми традиційними методами і вважається однією з найкращих у Європі.

Каймак – незвичайний кисломолочний продукт, який у Чорногорії заведено подавати до м'яса. Має дуже ніжний смак і є чимось середнім між сметаною, жирними вершками та солоним сиром. Купувати його краще безпосередньо перед від'їздом.

Капа – національний головний убір Чорногорії. Є круглою шапочкою з червоним верхом і золотою вишивкою. Капа – частина національного костюма в Чорногорії та дуже популярний сувенір, який напевно нагадає Вам про чудовий відпочинок у Чорногорії.

Православна іконка – як і інші релігійні атрибути, є найпоширенішим сувеніром у Чорногорії. У численних церквах та монастирях Чорногорії практично завжди знайдеться іконна лавка, в якій можна купити не лише ікони, а й хрестики, а також інші православні обереги.

Трави – запашних трав у Чорногорії безліч, але найпопулярніша з них – лаванда. Її можна купити запакованою у гарну яскраву подушечку, в якій аромат зберігається ще дуже довго. Відмінний варіант, якщо Ви ще не вирішили, що привезти з Чорногорії чудовим жінкам.

Морські черепашки та різноманітні вироби з них – чудовий варіант невеликого та недорогого сувеніру. До того ж, що може краще нагадувати про лагідне море, ніж мушля, що відтворює шум його хвиль? Черепашки продаються усіляких розмірів та кольорів, окремо і в наборах, а також можна купити брелоки, прикраси та магнітики з ними.

Кераміка – дуже поширений сувенір практично у кожній країні, і Чорногорія не є винятком. У подарунок близьким або на згадку для себе Ви можете купити різноманітні товари, прикрашені яскравими чорногорськими малюнками: чашки, тарілки, сервізи, графини та багато іншого.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!