travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Специфіка роботи єгипетських готелів.

Єгипет – одна з найпопулярніших країн для відпочинку. Якщо ви хочете відпочити добре, вибирайте готелі не нижче 4*.

Готелі в Єгипті в Шарм-Ель-Шейху і Марса Аламі, мають більш високий рівень обслуговування, оскільки орієнтуються в основному на багатих європейців. У відомих мережевих готелях, також обслуговування набагато вище. В основному готелі розташовані на 1-й лінії та мають власний пляж. Ті, що розташовані на 2-й лінії компенсують свою віддаленість від моря великими басейнами та аквапракмі. У більшості готелів користування рушниками, парасольками та лежаками – безкоштовно.

У номерах є фени, телефони, кондиціонери, міні-бари. Сейф зазвичай знаходиться на reception, і він безкоштовний. Харчування у 3*-5* готелях організоване за принципом шведського столу. У деяких готелях можна вибрати інший тип живлення. Також можна пообідати у ресторанах за додаткову оплату. Асортимент страв у готелях із системою все включено досить різноманітний. Але варто врахувати, що Єгипет – це мусульманська країна і свинину тут не подають. Популярними продуктами вважається рис, квасоля, картопля. Національний безалкогольний напій – чай каркаде. Оскільки країну оточують пустелі, великого вибору тут немає. Також у єгипетських готелях вартість алкогольних напоїв є досить високою. 1 банк пива обійдеться в 6-7 дол.

Майже всі готелі Єгипту мають свої дайвінг-центри, де можна отримати майстер-класи та консультації. Можете взяти з собою у подорож підводну маску, щоб пірнати самостійно біля берегів готелю. Розрахункова година в готелях відбувається о 12:00. До цього часу Ви повинні звільнити номер, і якщо Ваш виліт набагато пізніше, то дозволяють залишити речі в камері зберігання та перебувати на території готелю.

Кондиціонери в готелях працюють у певний час, а також режим роботи завищить від погодних умов.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!