travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Висока кухня Дубаї

ОАЕ – країна розкоші. Тут найвідоміші та найкрасивіші готелі, а в них і найшикарніші ресторани.

Al Mahara (готель Burj Al Arab)

Al Mahara Готель Burj Al Arab

Мабуть, це найвідоміший у світі ресторан. За даними авторитетних рейтингових видань він неодмінно входить до першої десятки. До нього можна дістатися ліфтом, що нагадує субмарину. Багато декорований головний зал на 74 особи та кілька окремих VIP кімнат на 12 осіб. Столики розташовані довкола величезного акваріума з екзотичними рибами. Тут вам запропонують оригінальні рецепти європейської кухні та приголомшливу карту вин. Відвідування за попереднім замовленням. Обід з 12:30 до 15:00. Вечеря з 19:00 до 24:00

Nobu (готель Atlantis)

Nobu Готель Atlantis

Перший на Близькому Сході ресторан всесвітньо відомий мережі Nobu . Ресторан під керуванням гуру нової японської кухні Nobu Matsuhisa у партнерстві із зіркою Голлівуду Робертом де Ніро. Чудове меню та оригінальні інтер'єри створюють ресторану неповторний образ, що змушує вас повертатися сюди знову та знову.

La Parrilla (готель Jumeirah-Beach)

La Parrilla Готель Jumeirah-Beach

Американський ресторан з оригінальною Аргентинською кухнею. Розважальна програма з живою музикою та аргентинським танго у виконанні професійних танцюристів. Години роботи: 2:30 до 14:00 / з 19:00 до 01:00

Ronda Locatelli (готель Atlantis)

Ronda Locatelli Готель Atlantis

Італійський ресторан під управлінням шеф-кухаря Giorgio Locatelli, володаря багатьох нагород, у тому числі двох зірок Michelin. Відкрита кухня та величезні печі видають традиційний італійський стиль ресторану. Гостинність господаря створює домашню атмосферу та затишок.

Rostang (готель Atlantis)

Rostang Готель Atlantis

Ще один володар двох зірок Michelin, Michel Rostang - один із найкреативніших шеф-кухарів Парижа, кухар у п'ятому поколінні, відкрив ресторан французької кухні, заснованої на гальські кулінарні традиції, де відвідувачі зможуть розслабитися і відчути повну радість життя.

Ossiano (готель Atlantis)

Завершує список всесвітньо відомих шеф-кухарів Santi Santamaria з Ossiano – знаменитий володар трьох зірок Michelin та член Relias & Chateaux. Свій перший ресторан за межами Європи він відкрив саме у Дубаї. Цей «кулінарний архітектор» створив гастрономічний ресторан, де гості зможуть поласувати стравами зі свіжих морепродуктів у особливій атмосфері.

Дивіться також: Найкращі готелі Дубаї.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!