travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Визначні пам'ятки Греції

Греція – країна, яка поєднує в собі античність та сучасність. Це країна, з якої сходяться легенди про могутніх грецьких богів та Олімп. Центральним місцем грецької культури є місто, яке зветься на честь давньогрецької богині мудрості та пізнання – Афіни. Афіни, одне з найдавніших міст світу.

Архітектура міста вражає своєю різноманітністю та вмілим поєднанням різних епох. З усіх районів Афін можна побачити могутній Акрополь, з його чудовими храмами та музеєм, де зберігаються справжні шедеври давньогрецької скульптури. Головною визначною пам'яткою Акрополя вважається храм Парфенон. Це унікальна архітектурна споруда – вона спроектована таким чином, що її різноманітні колони та кривизна плоских на перший погляд конструкцій надають цій величезній будівлі вражаючу легкість та пропорційність. Біля Парфенона знаходиться ще один храм, куди афіняни ходили поклоняться богом ще з давніх-давен. Він носить назву-Ерехтейон. Датується він 421-407 років. до зв. е. Як легенда говорить, саме на тому місці вирішилася суперечка між Афіною та Посейдоном за право заступництва над містом.

Також вирушаючи до Афін, можна відвідати храм Ерехтейон, Театр Герода Аттика, Театр Діоніса та музеї, які розповідають про зародження та існування грецької культури та цивілізації.

Також в околицях Афін можете відвідати порт Пірей - найзеленіший передмістя столиці, з його відмінними Археологічним та Військово-Морським музеями та відкритим театром на вершині пагорба Профітіс-Еліас. Обов'язково побувайте в курортних передмістях Гліфада (16 км від Афін) з її знаменитим яхт-клубом та фешенебельними готелями, Вульямені (25 км) з мальовничим озером, наповненим цілющою термальною водою з підвищеним вмістом сірки, курортному селищі Маті (25 км) на невеликому мальовничому мисі курорту Лагонісі, або у знаменитих візантійських монастирях Кесарьяні та Дафні (XI ст., 11 км від Афін) з розташованим неподалік святковим павільйоном, у якому проводиться щорічний Афінський Фестиваль вина.

Ще одним історичним місцем є Дельфи – культовий центр та місто у Фокіді, де знаходився найбільш уславлений оракул античності. За уявленнями стародавніх греків, Дельфи були центром Всесвіту, точне місце якого було відзначено Омфалом - каменем, що мав форму половини яйця. У цій точці, як стверджує легенда, зустрілися два орли, послані Зевсом із західного та східного кінців Землі. Історичні руїни Дельф включають доричний храм Аполлона (510 р. до н. е.), стадіон, гімназію, Священну площу, Кастальське джерело та інші споруди. Музей у Дельфах зберігає велику колекцію виявлених тут археологічних знахідок, у тому числі знамениту бронзову статую візника (близько 470 до н.е.).

Гористий півострів Пелопоннес, що лежить на півдні Греції, є одним із центрів грецької цивілізації, "батьківщиною" багатьох міфів та сучасним курортним районом. Обов'язково відвідайте древній Корінф з його руїнами храму Аполлона (VI ст. до н. е.), римською агорою, одеоном та театром, або руїни знаменитого Лакедемона (Спарти) із залишками акрополя, храму Афіни (VI ст. до н. е.) , численних святилищ та театру (I – II ст. н. е.).

Це лише мала частина визначних пам'яток Греції. Крім основної частини Греції, є ще й грецькі острови, які мають не менш багату історичну спадщину. Як кажуть: "Краще один раз побачити, ніж 7 разів почути". До того ж, зараз є унікальна можливість заощадити на відпочинку в Греції, скориставшись пропозицією «Раннього бронювання».

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!