travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Як розважитися на Кіпрі

Острів Кіпр - це відмінне місце для відпочинку. Туристів сюди приваблює гарний клімат, гарний краєвид, смачна місцева кухня. Відпочинок на Кіпрі приносить тільки задоволення, оскільки розважитися можна чим завгодно, це і дайвінг, прогулянки, екскурсії, нічні клуби та багато іншого!

Як легенда говорить, саме на Кіпрі народилася богиня кохання – Афродіта. Тому багато закоханих пар їдуть сюди, щоб провести романтичний відпочинок.

Покататися на лижах на горі Олімп

Незважаючи на те, що Кіпр вважається спекотною країною, тут також можна знайти місце для катання на лижах і це гора Олімп. Сніговий покрив на горі становить до 2 метрів, що дозволяє сповна насолодитися катанням на лижах.

Там Ви знайдете розвинену туристичну інфраструктуру: Кафе, ресторани, магазини, готелі, лижні школи та багато іншого. Також діє 10 лижних трас.

Відвідати Купальні Афродіти

На півострові Акамас, біля маленького рибальського села, є купальня. За легендою, тут купалася сама Афродіта. Це місце оточує дуже гарний краєвид, а також відкривається гарний краєвид на затоку Поліс. Місцеві жителі кажуть, що якщо купатися в басейні, то можна здобути вічну молодість. Щоправда, це чи ні, зараз не можна підтвердити, оскільки купатися в ньому заборонено.

Прогулятися в Аталанті, Каледонію та Персефон

Навесні, коли розквітають квіти, Кіпр пропонує пішохідні стежки: Аталанте, Каладонія та Персефон.

Стежка Аталанте, довжиною до 6 км, тягнеться до мідних копалень. Наприкінці шляху туристів чекає питне джерело та краєвиди, які захоплює дух. Стежка Каледонія веде до водоспаду Каледонія. Стежка Персефона проходить південно-східним напрямком і пропонує безліч красивих місць для огляду. Також рекомендуємо природні стежки Афродіти та Адоніса в області Акамас.

Поплавати з аквалангом

Ще одна захоплююча розвага – дайвінг. Дайвінгом тут можна зайнятися біля берегів курортів Лемесос, Лернака, Айя-Напа, а також затонулих кораблів. Біля Пафосу займаються як досвідчені дайвери, так і початківці. Також там є багато дайвінг-шкіл, де можна пройти курси навчання.

Любителям вина слід вирушити до Лімассолу на південний захід острова. Якщо вам пощастить відвідати Кіпр у вересні, ви станете учасником вина.

Більшість відвідувачів на Кіпрі воліють відпочивати на пляжі, відвідувати візантійську церковь у горах Троодоса, Айя-Напу, карнавал у Лімасолі, або пограти гольф.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!