travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Закінф: діамант грецьких островів


Кожен із численних островів Греції має свою унікальну легенду, особливу атмосферу та дивовижні види. Багато хто погодиться, що острів Закінф, інша його назва звучить як Закінтос – є раєм на землі. Численні блакитні бухти, безлюдні пляжі, незабутні заходи сонця – все це запам'ятовується туристами на багато років. На цьому острові просто немає тьмяних фарб: все яскраве, насичене, залите сонцем і неймовірно запашне. Закінф полонить запахами хвойних дерев, фруктів та морським бризом. Якщо ви мріяли побувати в казці та зарядитися неймовірною атмосферою – грецький острів Закінтос чекає на вас!

У 2020 році напрям Київ-Закінф став цікавим для українських туристів, багато з яких уже пересидилися Туреччиною та Єгиптом, тому туроператори поставили чартери для любителів пізнавати нові куточки гостинної Греції. Тури на Закінф з Києва можна замовити вже зараз і з червня насолоджуватися небаченими красами. Але спершу, давайте розберемося, чим так полонить острів і в чому його особливість.

Природа острова Закінф

Для греків острів надає особливу цінність.

Саме його згадував у своїх творах Гомер, як потопаючим у смарагдових лісах, і цей острів повністю виправдовує назву «блакитної землі».

Закінтос має безліч мальовничих бухт, але найвідомішою є Бухта Навагіо. Тут знайшов притулок, викинутий на берег піратський корабель. Блакитна і чиста вода до самого дна, високі скелі і напівзруйнований корабель – роблять цей пейзаж найвідомішою візитівкою острова. До пляжу можна дістатися катером, оскільки доступ до бухти існує тільки з боку моря. Щодня, з порту Волімеса, вирушає катер, на ньому можна побачити це унікальне видовище.

Так як місцевий ландшафт складається з двох рядів гірських хребтів, між якими розташувалася долина, на острові утворилося безліч джерел із чистою та корисною водою.

Клімат острова Закінф

Більшість року цей унікальний грецький острів зігрітий сонцем. Цілорічно погода на Занкіфі ідеальна для відпочинку. На острові немає такого сильного вітру, наприклад, як Корфу. Опади тут випадають рідко та найчастіше у зимові місяці, у вигляді дощів. Найбільший потік туристів припадає із травня по листопад місяць.

Пляжі острова Закінф

На острові досить великий вибір місць для пляжного
відпочинку. Близько десятка найпопулярніших пляжів відомі
всім, це: Навагіо, Порто-Лімніонас, Каламакі, Лаганас,

Геракас, Порто Зорро, Банана, Порто Рома, Дафні, Ціліві. На Закінфі ви знайдете як обладнані широкі пляжі, так і дикі, загублені у скелях та зелені виходи до моря. Більшість піщаних пляжів, при вході в море присутня смуга дрібної гальки. Однією з візиток острова є пляж у бухті Навагіо – блакитні води, що омивають затишний піщаний пляж, обрамлений скелястими горами. Найкращий час відвідування – з 15 до 17 години дня. У цей час сонце висвітлює пляж у найбільш вигідному світлі, що важливо для якісних фото. У бухті можна взяти участь в екскурсії із відвідуванням місцевих печер.

Закінф: відпочинок для сімейних чи вільних?

Острів умовно поділений на два основні види відпочинку: сімейний та молодіжний. Сімейним парам з дітьми та особам у похилому віці буде комфортно серед блакитної зелені, м'яких хвиль, золотого піску та привітних місцевих жителів. Життя на північній частині острова, зокрема, досить спокійне. Тому тим, хто любить тишу, спокій та милування природою (а на острові є чим захопитись) Занкіф з'явиться раєм на землі, з якого не захочеться їхати.

Але тим, хто звик до нічного життя, дискотекам, барам, клубам та активним видам спорту – Закінтос також може запропонувати свій другий бік. Молодіжні курорти Занкіфа можуть здивувати навіть досвідчених тусовщиків. Найбільш популярним є Аргассі. У ньому розташовані нічні клуби, з цікавими шоу-програмами, бари та ресторани. Тут відбуваються гучні тусовки, які часом продовжуються весь ранок. Курорт розташований всього за кілька кілометрів від острівної столиці, тому дістатися до нього можна в будь-який час доби. Місцевий пляж не обладнаний, але він є безкоштовним для туристів.

Біля спокійного та сімейного курорту Каламакі, бік обок розташувався найбільш яскравий та галасливий молодіжний Лаганас. Цей курорт працює цілодобово. Він напханий великою кількістю нічних клубів, ресторанів, барів. Тут рух не зупиняється ні на мить. Є активності і на пляжі для тих, хто любить екстрім. Так як цей курорт є найкращим молодіжним місцем Закінфа, ціни тут на порядок вищі.

Для молодих пар і студентів найкращим варіантом буде Цивілі. Тут найчистіші пляжі практично немає хвиль, і є свої зони тиші, які дозволяють спокійно відпочити і виспатися після бурхливого нічного життя.

Визначні пам'ятки острова

Основними пам'ятками острова Закінф
є гроти, мальовничі пляжі та неймовірні
панорамні види. Завдяки педантичному відношенню місцевих жителів до природи острова, вона протягом століть залишається незмінною: такою ж буйною, блакитною і насиченою.

Щоб побачити щось захоплююче дух, варто відвідати Блакитні печери, розташовані на північній частині острова. Найвідомішою є печера, яка розташувалася на мисі Скінарі. До неї, як і до інших прихованих гротів, можна дістатися тільки вплав, замовивши спеціальну екскурсію або орендувавши катер. У печерах вода має підвищену кількість природних мінералів, тому сприятливо впливає на шкіру та загальний стан людини. А ще вона дуже чиста, тому варто планувати поїздку з обов'язковим купанням, прихопивши із собою купальний костюм та рушник.

Закінф є домом для сотень тисяч маленьких черепах Caretta Caretta (Логгерхед – головаста черепаха), які припливають на острів для кладки яєць з червня до серпня. Через 55 днів на світ з'являється нове покоління черепашок, які самостійно знаходять дорогу до моря. Для охорони їхніх нір та порятунку більшого виду маленьких черепах щороку надсилаються добровольці, які оберігають маленьких морських мешканців цілодобово. Подивитися на народження сотень тисяч черепах та їхній шлях до моря, щорічно приїжджає велика кількість туристів, які також можуть взяти участь у порятунку цього рідкісного виду.
На острові Закінф розташований унікальний кам'яний заповідник. На його території зібрано рідкісні види рослин і тварин з різних куточків планети. Спеціальні ємності для води, кам'яні будови та композиції з дерев, створених руками людини, гармонійно зливаються з місцевим ландшафтом та природою.
Варто звернути увагу і на місцеві музеї, відвідавши які, ви зможете більше дізнатися про острівне життя, історію та культуру.

Кухня острова Закінф

Кухня острова є типовою середземномор'я. У ній активно використовують оливкову олію, часник, лимон, томати та запашні трави у великій кількості. Острівною стравою є «Сарца» та «Скордостубі». Тим, хто любить овочі, телятину та овечий сир – ці страви та вся місцева кухня припаде до душі.

Взагалі, грецька кухня дуже пряна, ароматна та запашна. У ній багато морепродуктів, овочів та м'яса. Особливої уваги вимагають сири та вина, яких на острові надміру.

Як дістатися?

Ще рік тому відвідати острів Закінтос (Закінф) можна було лише через Афіни, а потім уже добиратися на сам острів літаком, автобусом чи автомобілем. З 2020 року через зростаючу популярність острова туроператори зробили прямі тури на Закінф із Києва, що набагато спростило дорогу до «смарагдової землі».
Тепер ви можете купити тур на Закінф за доступною ціною. Менеджери OLA TRAVEL дадуть відповідь на всі додаткові питання і підберуть для вас найбільш оптимальний варіант відпочинку.
Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!