travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

10 «романтичних» пам'яток у світі

Наближається День Святого Валентина, і як найромантичніше свято, він навіює свою атмосферу кохання та тепла. Кожен закоханий хоче подарувати коханій цілий світ… А де у світі романтика?

1. Casa di Giuletta («Будинок Джульєтти»)

Середньовічний палац у Вероні, одне з найулюбленіших місць паломництва туристів. Тут прийнято навіть залишати листи Джульєтте, а спеціальна служба психологів готує відповіді на ці листи.

Дім Джульєтти

2.Замок Нойшвайнштайн

Знаходиться в Баварії, неподалік австрійського кордону. Кажуть, милуючись виглядом цього прекрасного замку, великому російському композитору Петру Іллічу Чайковському, прийшла ідея балету «Лебедине озеро».

Замок Нойшвайнштайн

3. El Escorial, Мадрид, Іспанія

Це чудові рожеві сади, вигляд яких не може не зачаровувати. Квітучий парк, який осяяється з лютого по березень, тягне не тільки своїм унікальним кольором, а й дурманним, як саме кохання ароматом.

El Escorial

4. Лувр. Музей у Парижі, Франція

Будівля музею є старовинним королівським палацом. Навіть просто прогулянка біля нього буде справді романтичною.

Лувр

5. «Кохання», США

Скульптура художника Роберта Індіана, яка знаходиться у кількох містах США – зокрема, у Філадельфії та Нью-Йорку, але й це ще не все, адже крім цієї пам'ятки є ще й пам'ятники цілу та серцю. Такі пам'ятки є у багатьох містах, і їм приписуються різні легенди та історії.

Скульптура Кохання

6. «Міст зітхань», Венеція

Так називається один із мостів над Палацовим каналом у Венеції. Цікаво, що зітхання у його назві ставляться не до важкого подиху закоханих, а до сумних зітхань засуджених, яких проводили мостом із суду у Палаці дожів у в'язницю. Однак сьогодні міст має вже свою легенду, адже вважається, що якщо поцілуватися на цьому мосту під час заходу сонця, ваше кохання триватиме вічно.

Міст зітхань

7.Ніагарський водоспад, США

Місце, де було призначено не одне любовне побачення, тут стихія забирає у світ мрій і заворожує буйством барв природи.

Ніагарський водоспад

8.Тадж-Махал, Індія

Мавзолей в Агрі, Індія. Побудований за наказом імператора Шах-Джахана на згадку про свою дружину Мумтаз-Махал, яка померла під час пологів. Романтичний вчинок в ім'я кохання, а точніше на згадку про кохання, не може не надихати на вчинки і сьогодні.

Тадж Махал

9.Фонтан Треві, Рим, Італія

Найбільший фонтан Риму. За легендою, якщо кинути у фонтан монету, то приїдеш до Риму ще раз. Кинеш дві – відбудеться любовна зустріч. Три – до весілля.

https://www.ola.ua/pageImage/x_edb7ff86_664.jpg

Фонтан Треві

10. Ейфелева вежа, Париж, Франція

Символ національної гордості французів, місце для романтичних побачень. Напевно кожен мріє хоч раз побувати там, а багато жінок мріють про пропозицію руки та серця під її склепінням.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!