travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Чорногорія

Чорногорія – це казкова країна, що сяє красою, червоними дахами, зеленню лісів, що була створена морем у глибині Чорних гір. Гірська місцевість, цієї чудової країни, начебто починається з вод моря, на узбережжі якого виростають агави, алое, пальми, магнолії, евкаліпти, олеандри, мімози, кактуси. Ведмедів, вовків та лисиць можна побачити у лісах країни, що розташовуються на півночі.

Найбільша цінність країни – це її мешканці. Всі вони близькі нам за духом, їхня привітність, відкритість, життєрадісність, завжди манять нас у країну Чорних гір.

Географія

Чорногорія – країна, що знаходиться на Балканському півострові. Береги країни омиває Адріатичне море. Найвища вершина країни: Боботов кук (висота 2522м.), гірський масив Дурмітор, а найглибша ущелина – Каньйон річки Тари, глибина якої становить 1300м. Найбільшим озером у Чорногорії вважається Скадарське, найбільша бухта – Бококоторська затока. Довжина узбережжя – 293 км. Протяжність пляжів – 73 км.

Столиця

Столиця Чорногорії – місто Підгориця. Це адміністративний та господарський центр республіки. Населення міста налічує близько 159000 жителів. Історичним та культурним центром Чорногорії є місто Цетіньє.

Клімат

Клімат у країні – середземноморський. Максимальна температура моря влітку: 27,1С, середня - 24,7С.

На пляжний відпочинок туристів країна приймає з травня до жовтня. Влітку побачити високі хвилі практично нереально, тому що дме легкий та приємний вітер.

Чорногорія

Час: відстає від київського на 1:00.
Гроші: євро
Населення: 650000 чоловік. Основне населення – чорногорці та серби, меншини – албанці та хорвати.
Мова: офіційна мова – сербська.
Релігія: чорногорське та сербське населення в основному сповідує православ'я, албанці – іслам, хорвати – католицтво.

Свята та вихідні

Державні свята: 1 січня-Новий Рік, 27 квітня-День Республіки, 1 травня-День Трудящих. Республіканське національне свято: 13 липня - День повстання в Чорногорії.

Кухня

Чорногорці у своїй кухні використовую овочі, м'ясо та спеції. Дуже добре в цій країні ставляться до рибних страв та страв з морепродуктів. Улюбленим м'ясом мешканців вважається баранина та свинина. Також до списку улюблених страв входить шинка, яку подають у вигляді холодної закуски до лозовача, виноградного самогону. Лозовачу - це національний міцний спиртний напій, що виробляється з найкращих сортів винограду, таких як первісток і круна.

Транспорт

У Чорногорії налічується два міжнародні аеропорти, по одному в м.Тіват та в м.Підгориця. Національні авіакомпанії - Yugoslav Air Transport (JAT) та Montenegro Airlines. Залізна дорога. Суботиця – Нові Сад – Белград – Бар. Порт: м. Бар. Щоденний поромний зв'язок із Італією (лінія Бар-Барі). Адріатична магістраль пов'язує всі місця Адріатичного узбережжя.

Віза та митний контроль

Для громадян України в'їзд до країни безвізовий. При вильоті з Чорногорії в аеропорту стягується збір з аеропорту в розмірі 15 EUR.

Можна ввозити та вивозити необмежену кількість іноземної валюти, яку потрібно буде задекларувати при в'їзді до країни.

Чорногорія

Що купити

Універсами та інші магазини відкриваються щодня о 6:00 ранку та працюють до 20:00. У туристичних центрах графік роботи продовжено до 23:00. Деякі точки працюють і щонеділі, скрізь є цілодобові магазини.

Як сувеніри з казкової країни можна привезти як футболки з курортною символікою, так і тарілки, вироби з черепашок. Однак туристи віддають перевагу місцевим алкогольним напоям: вино, 45° «лозу» або «Крунак».

Курорти Чорногорії

На території Чорногорії безліч курортів: Будва, Святий Стефан, Петровац, Бечичі, Рафаїловичі, Герцег Нові, Ігало, Мілочер, Ульцинь, Котор, Пераст, Рісан.

Лідером Чорногорії з туризму вважається місто – Будва. Це старовинне місто з тісними вуличками та мініатюрними площами. Розташоване місто на Адріатичному узбережжі. У Будві добре розвинений сервіс активної спрямованості, тому тут часто влаштовуються фестивалі.

Неподалік Будви розташований Бечичі. Це місто зібрало в собі сучасні та чудово обладнані готелі, які просто оточені зеленню та квітами. Для любителів водного виду спорту це місце буде ідеальним для відпочинку. Найкращі пляжі, які вже давно визнали у Європі, знаходяться саме тут.

Якщо вас приваблює тихий і помірний відпочинок, ви хочете відпочити подалі від великого скупчення людей, варто вибрати Святий Стефан. Відпочинок на цьому курорті зможе дозволити собі не кожен, тому що ціни б'ють по кишені. Мальовничий острів разом із готелем високого класу, став улюбленим місцем для відомих бізнесменів, політиків та акторів.

Для людей, які бажають виправити своє здоров'я, пропонуються оздоровчі курорти Чорногорії. У винятково красивому передгірному куточку розташоване невелике містечко Ігало. Тут знаходяться відомі лікарні, одна з яких розмістилася на віллі Галеб, колишній резиденції маршала Тіто.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!