travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Аквапарк «Cleo Park» у Шарм-ель-Шейху

Крім аквапарків в єгипетських готелях, є ще окремий аквапарк. Розмістився він на курорті Шарм-ель-Шейх у районі Наама Бей. Відкриття «Cleo Park» відбулося у 2006 році. Виконаний він у давньоєгипетському стилі: статуї фараонів, настінні малюнки, піраміди та інші деталі єгипетської культури.

Аквапарк Cleo Park

Відвідувачі можуть покататися на 20 гірках різної висоти та складності, що виглядають як піраміди. Тут є розваги як для дітей, так і дорослих. Особливою популярністю у дорослих відвідувачів користується гірка під назвою "Корабель". Її висота дорівнює 4-х поверховому будинку. Також не менш популярна гірка Клеопатра. Для дітей в аквапарку відведено спеціальну зону з фонтанами, дрібними басейнами та гірками. Відпочити від розваг можна в місцевих барах та кафе, навіть ресторані.

Аквапарк Cleo Park
Вартість входу на територію аквапарку становить 25 доларів для дітей та 35 доларів для дорослих. Також у вартість включено обід, який складається з картоплі, сендвіча та напою. Для мешканців готелю Hilton Sharm Dream , вхід на територію безкоштовно. За 15 хвилин їзди від акваленду знаходиться готель The Ritz-Carlton . Також близько до аквапарку такі готелі : Maritim Jolie Ville Resort & Casino , Tropicana Rosetta & Jasmine Club , Tropicana Jasmine Club , Sol Cyrene , Luna Sharm , Noria Resort .

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!