travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Фестивалі та пам'ятки Хорватії

Фестивалі та визначні пам'ятки ХорватіїВідпочиваючи за кордоном можна урізноманітнити вільний час не тільки пляжем або готелем. Є безліч розваг та місць, які можна відвідати за час відпочинку. При цьому не витративши і куну. Хорватія, одна і курортних країн, яка може порадувати туристів безліччю фестивалів, концертів та інших безкоштовних заходів. У більшості випадків ці заходи безкоштовні, а ви вже самі вибираєте що краще, взяти участь у дії або ж сидячи спостерігати за (що відбувається) шоу. Пропонуємо добірку цікавих місць Хорватії:

Мис Каменяк

Це парк із дивовижною природою, прозорою водою, чистими пляжами і великою різноманітністю фауни. Щорічно півострів відвідує понад 500 000 тис. туристів. Оскільки в'їзд у парк на машинах платний, то багато хто приходить пішки, або приїжджає на велосипедах, для них у парку передбачено багато велосипедних доріжок.


Міста-музеї

Таких міст у Хорватії багато: Шибеник, Дубровник, Корчула. Жителі Дубровника кажуть, що їхнє місто – великий музей!
У Дубровнику проводять фестиваль, на який запрошують найкращих композиторів та солістів, а також оркестри. Фестиваль зветься «Літні дубровачкі ігри». Під час фестивалю на вулицях міста можна побачити виступи балету, чи драматичні твори та багато іншого.

Один з небагатьох у Європі, парк-садок знаходиться саме в місті Шибенике. Унікальність його в тому, що він засаджений у середньовічному стилі.

Музей просто неба - село Хумац (ХІІІ ст.), знаходиться на острові Хвар.

Ще один фестиваль проводитиметься на острові Корчула. Тут зберігся один із найпопулярніших військових танців на Середземномор'ї – Морешка. Фестиваль проводитиметься вже 4 ст. поспіль.


Джіостра

У містечку Пореч, у вересні, відбуваються стрибки на конях. Все це супроводжується танцями людей у маскарадних костюмах. Щороку люди веселяться, беручи участь у виставах. Традиція проводити стрибки, збереглася ще з часів дожів.


Дні Діоклетіана

Ще один фестиваль, який проводитиметься на історичну тематику, проходить у місті Спліт. По місту розгулюють люди, переодягнені під римських легіонерів і навіть царя Діоклетіана. Також гостей та мешканців міста пригощають різними солодощами, але це не вся програма фестивалю!


«Ніч повного місяця»

У місті Задар, у серпні, відбувається дія у повній темряві, і лише ліхтарі освітлюють вулиці. До програми фестивалю входять розваги, танці, звичаї задарського краю. Кораблі однією ніч перетворюються на плаваючі магазини з різними гастрономічними товарами. Ще одна визначна пам'ятка міста - Причал, що співає. Це величезний орган, який видає звуки морської води. Видатний звук залежить від швидкості та сили хвиль. Морський орган створив архітектор Ніколо Башич.


Лунгомаре

Найромантичніше місце для прогулянок в Опатії – це стежка Лунгомаре. Її довжина 12 кілометрів уздовж морського узбережжя. Опатія була визнана першим курортом у Хорватії. Прогулюючись набережною, можна побачити багато визначних пам'яток.


Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!