(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Готелі Туреччини та система «все включено» (all inclusive)

У готелях Туреччини повсюдно поширена система «все включено» (англ. «all inclusive»), яка сприймається багатьма туристами як норма. Вона має на увазі «безкоштовність» сніданків, обідів, вечерь та напоїв місцевого виробництва протягом дня. А для варіанта «ультра все включено» («ultra all inclusive») до всього вище перерахованого додаються ще й імпортні напої. Звичайно ж, насправді вартість усіх цих привілеїв включається до ціни туру, але це все одно виходить вигідніше, ніж оплачувати їх окремо у барах та ресторанах.

Зазвичай під все включено, в основному, мають на увазі саме тип харчування, але на території готелів Туреччини також надається безліч безкоштовних послуг і розваг, витрати на які також включені в ціну номера.

Дана система дуже зручна для туристів, які відпочивають більшу частину часу на території готелю, для тих, хто відпочиває з дітьми, та й просто тим, хто хоче відпочивати, не думаючи про те, де і що є.

Вирушаючи на екскурсії, ви також можете вибрати поїздку, в ціну якої включено їжу та напої. Однак вибір харчування буде, звичайно ж, менш різноманітним, ніж у готелі.
Сніданки, обіди та вечері в готелях Туреччини подаються у вигляді шведських столів із самообслуговуванням, і кожен може вибрати собі страву до смаку. Тут точно не варто боятися не встигнути, або чогось не дістанеться. Обмежень кількість їжі немає, а тривалість прийому вимірюється кількома годинами. Точний час проведення індивідуальний для кожного готелю.

Різноманітність асортименту залежить від рівня та категорії готелю. У найкращих із них на кожну зміну страв надається кілька банкетних столів, які ломляться від їжі, приготовленої за різними рецептами на будь-який смак.

У багатьох готелях бувають дні, які присвячені певній кухні - наприклад, дні турецької кухні, або рибні дні. Якщо ви дотримуєтесь певної дієти, скажімо, вегетаріанської чи дієтичної – варто заздалегідь дізнатися, чи надається такий тип харчування у конкретному готелі.

Готують добре навіть у недорогих 3* готелях, а вже у розкішних п'яти зірках під час їжі настає справжнє свято живота! Особливо важко доводиться дівчатам, які стежать за своєю фігурою, і при цьому охоплюються спокусами скуштувати всі смаколики та солодощі!

Тепер із приводу міцних напоїв – звичайно, на смак та колір, як кажуть. Проте місцеве виробництво, як правило, не задовольняє вишуканий смак наших туристів. А щодо імпортних нерідкі скарги, що їх розбавляють. Так що краще не розраховувати на «ультра все включено», а закупитись дорогою в дьюті-фрі, якщо у вас є подібне бажання. Соки, води та пиво нормальної або навіть гарної якості, якщо вони не з автоматів.

До речі кажучи – замовивши напої в міні-бар, ви їх оплачуватимете окремо. Так що якщо хочете мати в номері холодну воду або пиво, краще принести їх із бару самостійно, тоді це буде безкоштовно.

І ще на замітку – у деяких готелях є обмеження часу на безкоштовні напої. Наприклад, після 11 години вечора вони можуть стати платними.

Якщо ви захочете пронести на територію готелю напої, придбані в іншому місці, краще постарайтеся зробити це непомітно. Інакше, залежно від політики готелю, вам це може заборонити.

Іноді заборони сторонні напої діють і екскурсіях. Однак там можна домовитися, щоб на принесене з собою не звертали увагу.

Харчування в Туреччині за системою «все включено» незручно буде лише для туристів, які практично не відпочивають на території готелю, а приходять лише переночувати. Тоді, безумовно, вигідніше буде купити тур з оплатою лише сніданків (це мінімальний варіант), а обідати, вечеряти та перекушувати в кафе та ресторанчиках, нестачі яких на туристичних курортах не спостерігається. Щодо грошей це вийде суттєво дорожче, ніж «олл інклюзів», а за різноманітністю – не набагато ширше. Натомість у цьому випадку відпочиваючі не прив'язані до певного часу харчування у готелі.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!