(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

VIP готелі Туреччини

Туреччина – це не просто казкова країна, що поєднує європейський стиль життя і східний колорит, вона ще й має багату багатовікову історію. Але основне, навіщо туристи їдуть до Туреччини - це пляжний відпочинок за системою "все включено". Для відпочинку молоді чудово підходять курорти Кемер, Мармаріс та Бодрум. На північ від курорту Сіде простягаються дрібнопіщані пологі пляжі, що дуже зручно для відпочинку з дітьми. Кемер – відпочинок для всіх! Аквапарки, дискотеки, безліч магазинів, і звичайно приголомшлива природа!

VIP готелі Стамбула

Відома як столиця спочатку Римської, потім Східної Римської Імперії (Візантії), правитель материків, творець світової географії, столиця Османської Імперії з честю зберігає чудове минуле, що прагне майбутнього. Різноманітність Стамбула справді захоплює відвідувачів. Музеї, церкви, палаци, мечеті, базари, нескінченні принади та нюанси природи. Присівши на лавку на березі Босфору, милуючись на заході сонця різноманітністю квітів будинків, що відроджуються у вікнах з протилежного берега, раптом починаєш розуміти, чому люди сотні років тому обрали це незвичайне місце і тоді здасться вам Стамбул центром землі.

Bosphorus Palace Hotel Special Cat
Ceylan Intercontinental 5*
Ciragan Palace Kempinski 5*
Eresin Crown Hotel
The Marmara Istanbul 5*
The Ritz Carlton Istanbul 5*

VIP готелі Анталії

Турецька Рів'єра - так називають Анталію, туристичну столицю Середземноморського узбережжя Туреччини за її надзвичайну красу і за археологічні цінності. Щороку курорт приваблює безліч іноземних туристів своєю давньою історією, неймовірними природними картинами, комфортабельними готелями та чистими золотими пляжами.

Barut Hotels Lara Resort & Spa 5*
Concorde Deluxe Resort 5*
Delphin Palace Deluxe 5*
Hillside Su 5*
IC Hotels Green Palace 5*
IC Hotels Residence 5*
Limak Lara De Luxe Resort Hotel 5*
Mardan Palace Hotel 5*
Miracle Resort 5*
Royal Wings Hotel 5*
Titaniс Deluxe Beach & Resort 5*

VIP готелі Белека


Белек це елітний курорт з чудовими пляжами із золотого піску, високим рівнем обслуговування, високоякісним сервісом та прозорим блакитним морем. Курорт унікальний своєю неповторною природною красою та багатством флори та фауни евкаліптових та соснових лісів, чагарниками акацій.

Adam & Eve Hotel 5*<
Calista Luxury Resort 5*
Cornelia Diamond Golf Resort & Spa 5*
Ela Quality Resort 5*
Gloria Golf Resort 5*
Gloria Serenity 5*
Gloria Verde Resort & SPA 5*
Kempinski Hotel The Dome 5*
Lykia World Links Golf Antalya 5*
Maxx Royal Belek Golf & Spa 5*
Rixos Premium 5*
Spice Hotel & Spa 5*
Susesi Deluxe Resort & Spa 5*
Xanadu Resort 5*

VIP готелі ТуреччиниVIP готелі Туреччини

VIP готелі Кемера


Курорт розташований на прибережній смузі між морем та горами, таке положення захищає від вітрів, а море гарантує високу вологість та пом'якшує клімат. Вся курортна зона Кемер включає не тільки місто Кемер , але й райони Бельдібі, Гейнюк, Кіріш, Чамьюва і Текірова.

Amara Dolce Vita 5*
Akka Hotels Antedon Garden 5*
Fantasia De Luxe Hotel 5*
Paloma Renaissance Antalya Beach Resort & Spa 5*
Rixos Hotel Tekirova 5*
Rixos Sungate Port Royal 5*
Vogue Hotel Avangarde 5*

VIP готелі Сіде


Сіде - курорт, який справляє незабутнє враження на туристів. У минулому тихе село, за 65 км від галасливої Анталії, з нечисленним населенням, сьогодні переповнене людьми курортне містечко, в якому люблять відпочивати навіть самі жителі Туреччини. І це не дарма, адже тут дивовижна природа, наявність архітектурних пам'яток, і, звичайно, кілометри білосніжних піщаних пляжів – ось що пропонує Сіде сьогодні.

Ali Bey Resort Side 5*
Club Voyage Sorgun Select HV-1
Royal Dragon Hotel 5*
Starlight Convention Spa 5*
Sueno Hotels Beach Side 5*

VIP готелі Бодруму


Бодрум - неймовірне курортне містечко на березі Егейського моря. Він користується надзвичайним успіхом у всієї еліти та вельмож як турецького походження, так і жителів європейських країн. Чому б і ні?!. Тут є все для відпочинку на вищому рівні: і чарівно-кристальне море, і неозоро-великий піщаний пляж, і дуже ласкаве, ніжне сонечко.

Gardens of Babylon 5*
Isil Club Bodrum 5*
Kempinski Hotel Barbaros Bay 5*
Kuum Hotel 5*
La Boutique Alkoclar 5*
Rixos Hotel Bodrum 5*
Xanadu Island All Suite 5*

VIP готелі в Кушадасах


Ще кілька років тому це було звичайне рибальське село… Зараз же Кушадаси – один із найпрестижніших курортів Туреччини, розташований на березі затоки в Егейському морі. Він приваблює безліч іноземних туристів своїми сучасними упорядкованими готелями, чисельними приємними ресторанчиками, веселими нічними клубами та східними базарами.

Charisma De Luxe Hotel 5*
Korumar Hotel Deluxe 5*

VIP готелі в Мармарісі


У Туреччині на південно-західному узбережжі розташувалося найпрекрасніше місто Мармаріс. Знаходиться він в одній із найбільших у всьому світі природних гаваней, на перетині двох морів: Егейське та Середземне. Від міста до аеропорту Даламан всього година їзди (110 км).

Club Resort Select Maris 5*
Hilton Dalaman Golf Resort & Spa 5*

VIP готелі в Фетхіє


Фетхіє – це відокремлене царство спокійного відпочинку та розкішних клубних готелів. Фетхіє єдиний курорт Туреччини, який знаходиться прямо серед гір. Він простягається вздовж узбережжя на схилах гір, що оперізують його, і подібно мереживу розстилається вздовж надзвичайно красивої затоки. Фетхіе недарма вважається одним із наймальовничіших курортів Туреччини.

Hillside Beach Club HV-1
Lykia World Oludeniz HV-1
The Bay Beach Club 5*

Приїжджайте до цієї красивої країни! Туреччина чекає на Вас!

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!