travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Рафтінг у Туреччині

Рафтінг у Туреччині

Після парочки спекотних днів відпочинку на пляжі та історико-пізнавальних екскурсій, хочеться розбавити свою відпустку чимось веселим та захоплюючим. Для «лікування хандри» у відпустці, рекомендуємо Вам випробувати себе на рафтингу в Туреччині. Він подарує Вам масу незабутніх екстремальних вражень та емоцій.

Відпочиваючим туристам Анталії та Кемера зазвичай пропонується для рафтингу відвідати ущелину Капручай, де стрімко протікає гірська річка, берегами якої розташовані туристичні бази.

Придбати путівку на рафтинг можна у гіда в готелі, це буде коштувати близько 45 $, або ж у туристичній агенції на вулицях Туреччини за 15 $. Але в будь-якому випадку туди входитиме: доставка туди і назад, одне місце на 9-ти місцевому плоту з інструктором, жилет рятувальний, обід наприкінці сплаву. Якщо ж Ви професійніше займалися колись рафтингом, тобто можливість здійснити спуск на 2-х місцевій байдарці, доплативши ще 25 $.

Надаємо Вашій увазі невелику інструкцію, що потрібно взяти з собою, вирушаючи на рафтинг:
- крем від сонця;
- капці для купання (є в прокаті по 5 $) або шльопанці;
- резинку або вереску, щоб прикріпити шльопанці до ніг;
- рушник;
- Фотоапарат або відеокамеру.

Відправлення на рафтинг з готелю приблизно о 7:00 – 7:30. По приїзду до місця сплаву, зазвичай пропонують одягнути рятувальний жилет та каску. Речі, які Ви взяли з собою краще залишити в автобусі, інакше вони можуть промокнути. Щоб уникнути сонячних опіків, рекомендуємо намазати кремом від засмаги руки та обличчя.

Обов'язково виконуйте команди інструктора. Якщо ви спускаєтеся самостійно, не обганяйте і не відставайте від своєї групи, тому що ви не знаєте місця зупинок і взагалі місцевості.

Протягом подорожі група робитиме зупинки, обов'язковою з яких буде біля римського мосту. Тут охочі можуть зістрибнути у річку зі скелі, заввишки 4 метри. Під час зупинок та сплавів Вас зніматимуть на фото та відео камери. По закінченню маршруту пропонується пообідати та переглянути відзнятий матеріал. Також є можливість придбати диск з фото та відео подорожі.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!