travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Турецька гостинність та менталітет

Турецька гостинність та менталітет

Турецька держава славиться своєю гостинністю та славетним менталітетом. Характер і менталітет у них формувався протягом усього існування турецької нації. Він досить неоднозначний. Залежно від місцезнаходження турків, змінюються їх звичаї та переваги. Так, наприклад, жителі турецьких сіл ретельніше дотримуються релігійних канонів і заповідей, вони менш грамотні та освічені. А ось у великих містах та мегаполісах, турецьке населення не так фанатично ставиться до мусульманської релігії та чудово орієнтуються у знанні іноземних мов. Але все-таки саме релігія робить великий внесок у виховання, ввічливість і манерність турецьких громадян. Вони завжди привітні та доброзичливі.

Турки славляться щирістю та делікатністю. По відношенню між собою та з іноземними туристами турки уважні, вони люб'язно можуть пропустити Вас у черзі або поступитися дорогою.

Поліція в Туреччині сувора та непідкупна. Так що якщо ви їсте на відпочинок до Туреччини, можете не турбуватися, злочинці зустрічаються тут дуже рідко. Але якщо й станеться неприємна ситуація, то турки завжди готові прийти на допомогу при необхідності.

Щодо гостинності, то турки з великою повагою приймають гостей та відвідувачів, бо вони такі виховані. Згодом кількох зустрічей, Вас обов'язково запросять у гості, нагодують, напоять, без кінця доглядатимуть Вас. Можуть навіть образитися, якщо не поласує якоюсь із пропонованих ними страв. Так само, вони люблять частенько самі ходити в гості, через велике бажання побачитися з друзями.

Не варто критикувати турків, вони цього дуже не люблять, особливо з боку іноземців. Хоча вони є поціновувачами тонкого гумору і досить самокритичні і з радістю можуть посміятися з себе.

Щоб іноземним гостям заслужити повагу у турків, достатньо знати лише кілька слів по-турецьки і доброзичливо, з повагою ставитися до мусульманських звичаїв і до турецьких громадян взагалі.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!