travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Мініатюрк - парк мініатюр у Стамбулі

Якщо у Вас мало часу, а побачити пам'ятки Стамбула хочеться все, відвідайте мініатюрний парк - Мініатюрк. За один день тут Ви зможете насолодитися історичною та культурною спадщиною турецького народу. У парку навіть надані споруди, оригінали яких уже не існують, як, наприклад, Храм Артемісу розібраний і представлений у Лондонському музеї історії або історичний міст "Мостар" у Боснії підірваний під час недавньої війни.

Відкриття парку відбулось 23 квітня 2003 року. Парк розташований у Сютлюджі на березі Золотого Рогу і займає площу 100 000 кв.м. де виставлено 105 моделей архітектурних робіт відібраних із Туреччини та з-за кордону. Мініатюри представлені в парку і як подібні проекти в усьому світі виконані в масштабі 1:25. Згодом, кількість мініатюр, як очікують, сягне 400.

Мініатюрк - парк мініатюр у Стамбулі

Життя парку наповнене мініатюрною залізничною мережею, автострадою з транспортними засобами, що переміщаються, аеропортом з моделями літаків, кораблями, що пропливають водними каналами, і тисячами людських фігур.

У парку так само присутня система «електронного екскурсовода», ви можете підійти до мініатюри, що Вас зацікавила, вставити квиток-картку, відбудеться спрацювання звукової системи і Вам розкажуть інформацію про експонента. На даний момент доступні: турецька та англійська мови. Музика, яка здавалося б доноситься нізвідки, насправді виходить із колонок, зроблених у формі каменів по краях доріжок. А ввечері доріжки та моделі будуть освітлені барвистими вогниками.

Мініатюрк - парк мініатюр у Стамбулі

Ось список деяких з безлічі мініатюр, які ви зможете побачити: Айа Софія, Галатська Вежа, Киз Кулесі (Вежа Леандра), Босфорський Міст, Мавзолей Аниткабір, Мечеть Сулейманія і Султанахмет, Палац Долмабахче, Замок Еджьяд, Мозе , Церква Св.Ірини, Мавзолей Мевлани, Будівля Національних Зборів, Чифт Мінарелі Медресе, Шумеля Монастир, Церква Св. Марії , Храм Артемісу, Вівтар Зевса, Стамбульські Міські стіни і також сучасні будівлі Стамбульського Аеропалу та Аеропалу і Стамбульського Аеропалу.

Мініатюрк - парк мініатюр у Стамбулі

Крім того, "Експрес Мініатюрк", електрично-заряджений міні-поїзд, здатний до перенесення до 24 дітей, принесе вашим дітям море задоволення при проїзді через парк. Для дітей також обладнаний ігровий майданчик з Дерев'яним Троянським конем, діти настільки люблять це місце, що зайшовши на ігровий майданчик навіть не виявляють жодного інтересу до мініатюр. А для вас відкриті Ресторан та кафе з турецькою та італійською кухнями. Так що екскурсія до парку Мініатюрк залишить незабутні враження не тільки для дорослих, а й для найменших туристів.

Парк відкритий щоденно з 10:00 до 18:00.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!