travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Адалар (Принцеві Острови) у Стамбулі

Адалар (Принцеві Острови) у Стамбулі

Ця група островів (9 островів і 2 скелі) розташована за кілька кілометрів від причалу "Бостанджі", і за 20 км від історичного півострова, на Мармуровому морі. У певні періоди історії острова називалися по-різному: в античний період - Демос, у візантійський період - Папаз адалари (острова священиків), іменувалися вони так, тому що в цей період острови були улюбленим місцем відвідування аристократичних персон. островів є "Кизил Адалар" або "Пренс адалари".

До островів можна дістатися з причалів Сіркеджі та Бостанджі. До комплексу островів Адалара входять: Кіналиада (Проти) 1,3 кв. км, Бургазада (Антигоні) 1, 5 кв. км, Кашик Адаси (Піда) 0, 006 кв. км, Хейбеліада (Чалки) 2, 4 км.2, Бююкада (Принкіпо) 5,36 км.2, Седефадаси (Антеревітос, або Теребінтос) 0, 01 кв. км, Сівріада (Оксіа) 0, 05 кв. км, Ясиада (Платі) 0,05 кв. км, Тавшан Адаси (Ніадрі, або Неадрос) 0, 04 кв. км. Острови Сівріада та Тавшанадаси порожні, Кашикадаси забудований приватними будинками, на Ясиаді знаходяться школи. Пересуватися островом Ви зможете або пішки, або на фаетоні або велосипеді, оскільки всі інші види транспорту на островах заборонені.

На островах привертають увагу туристів різні пам'ятки. Після екскурсійного дня на Адаларі туристам пропонується розслабитися і насолодитися прозорим морем і лагідним сонечком під час теплохідної морської подорожі на Хейбеліада або Бююкада. Бажаючі залишитися на островах можуть покататися на фаетоні, прийняти морську ванну, а потім поласувати чимось смачненьким у рибних ресторанчиках.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!