travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

SPA у Туреччині

Туреччина – прекрасна країна, яка приваблює туристів та туристок не лише чудовим відпочинком, красивими пляжами та вибором екскурсій, а й популярним Спа-відпочинком. Багата на чудові та затишні курорти, де можна не тільки насолодитися відпочинком на морі, але й вдатися до приємних і, водночас, корисних SPA процедур, Туреччина представляє величезну кількість послуг SPA процедур. Останні роки відпочинок у Туреччині славиться чудовою релакс-терапією. Вона, завдяки високій якості та застосуванню сучасних технологій, не залишає байдужим жодного, хто скористався послугами Spa центрів у Туреччині .

SPA в Туреччині – це не тільки косметичні процедури, а й ціла філософія лікування, а також правильного та здорового життя. SPA надає великий вибір найрізноманітніших послуг: розслаблюючий масаж, релаксація, лікувальні та омолоджуючі процедури, мінеральні ванни, грязьові маски та багато іншого.

SPA у ТуреччиніSPA у Туреччині

Завдяки приємним і водночас корисним процедурам, при яких використовується термальна та морська вода, лікувальний бруд та різні морські водорості, можна позбутися стресу, покращити настрій та загальне самопочуття. Це просто чудовий шанс приїхати з відпустки не лише з гарною засмагою та яскравими враженнями, але й ще більш доглянутими, стрункими та підтягнутими, на диво близьким та на заздрість подруг. Такий відпочинок подарує розслаблення, гармонію душі та тіла, і, звичайно, царський вигляд.

Історія SPA у Туреччині бере свій початок із давніх часів, коли термальні джерела Туреччини ще на рубежі нашої ери були відомі на всій території Азії. Свою легендарну красу сюди приїжджала підтримувати сама єгипетська цариця Клеопатра. І досі в Туреччині можна не лише побачити, а й викупатися у «ванній Клеопатри». Ця пам'ятка розташована в Хієрасполісі - найдавнішому курорті на землі, який зараз відомий усім як Памуккале .

Дуже популярні в Туреччині грязьові ванни, лікувальні мінерали для яких доставляються з річки Дальян, де ще з античності люди використовують бруд для цілющих цілей та підтримки краси шкіри.

SPA у ТуреччиніSPA у Туреччині

SPA в Туреччині дуже любимо жінками через широкий арсенал процедур, що омолоджують, результат від яких видно вже з перших сеансів. Адже, прагнення краси та молодості було близько не лише Клеопатрі.

Тут можна відвідати острів Клеопатри на мальовничому Егейському морі Туреччини та погрітися на унікальному чистому пісочку.

Якщо для відпочинку в Туреччині вибирати готель зі SPA центрами, то можна сміливо брати тур: курорт Анталія - відомі SPA & Wellness або Hillside Su, а також готелі, як Kempinski Hotel the Dome та IC Hotels Santai Family Resort, які можна відвідати на курорті Белек .

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!