travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Готелі з аквапарками у Туреччині

Відпочинок з дітьми в Туреччині – чудове рішення з багатьох причин. За новими враженнями та пізнавальним дозвіллям завжди можна вирушити на екскурсії, адже в Туреччині справді є на що подивитися. Але все-таки більшу частину часу можна провести на території готелю, не дбаючи про харчування, якщо Ви вибрали відпочинок за системою «все включено», та про розваги, якщо в готелі є все необхідне для захоплюючого відпочинку. Турецьких готелів із розвиненою інфраструктурою для сімейного відпочинку дуже багато. А готелі з водними гірками в Туреччині з кожним роком стають все популярнішими. І це не дивно, адже водні розваги чудово підходять як дітям, так і дорослим, а крім того дуже зручно, коли не потрібно виділяти окремий день для поїздки в аквапарк у складі екскурсії. Пропонуємо до Вашої уваги список готелів з аквапарками в Туреччині.

Готелі з аквапарками у ТуреччиніГотелі з аквапарками у Туреччині

Готелі з аквапарками у Белеці

Maxx Royal Belek Golf & Spa 5* - на величезній площі 1 050 000 кв. м знайшлося місце безлічі розваг для дорослих та дітей: 5 відкритих басейнів та 1 критий, аквапарк з 23 гірками (12 – для дітей), тенісні корти, кінотеатр, боулінг, гольф, анімація, спортивні розваги (у тому числі водні види спорту) , міні-дискотека, дитяча анімація та багато іншого.

Voyage Belek Golf & Spa 5* - готельний комплекс, на величезній території якого розташований не тільки аквапарк з 5 водними гірками, а й дитячий луна-парк з безкоштовним відвідуванням гостей. Крім цього для дітей тут є також міні-клуб (за групами, для різного віку), дитячі басейни, дитяче меню в ресторані. Чимало розваг знайдуть для себе й дорослі.

Paloma Grida Village and Spa 5* – в готелі є 4 відкритих басейни та один критий, 6 водних гірок (2 дитячих), 2 дитячих басейни, російськомовна дитяча анімація, міні-клуб, міні-дискотека, дитяче меню в ресторані, дитячий майданчик, кілька ресторанів і барів, безліч розваг для дорослих, у тому числі анімація та різні види спорту.

З іншими готелями з аквапарками Ви можете познайомитися в нашій статті.

Готелі з аквапарками в Анталії

Sherwood Breezes Resort 5* – у цьому готелі, стилізованому під Шервудський ліс, є практично все для тих, хто вибирає тури до Туреччини, щоб добре відпочити з дітьми. Басейни, аквапарк з 9 водними гірками, тенісні корти, російськомовна анімація, спортивні розваги, міні-клуб, міні-дискотека, дитячий майданчик, дитяча анімація, система живлення Ultra All Inclusive.

Royal Wings Hotel 5* – на зеленій території готелю розташовані: аквапарк з 9 гірками (3 – дитячі), місяць-парк з безкоштовним відвідуванням для дітей, міні-клуб, дитячий буфет, 5 ресторанів та 10 барів, спортивні заходи та активна анімація.

Limak Lara Deluxe Hotel & Resort 5 * - в готелі кілька басейнів і аквапарк з 9 водними гірками. Як і інші готелі Туреччини з аквапарками, цей готель має безліч інших розваг для дітей і дорослих. Серед них: російськомовна анімація (у тому числі і дитяча), різні види спорту, ресторани та бари, міні-клуб, міні-дискотека та багато іншого.

Є й інші готелі Анталії з аквапарками .

Готелі з аквапарками у ТуреччиніГотелі з аквапарками у Туреччині

Готелі з аквапарками у Кемері

Gural Premier Tekirova 5* – готель розташований на узбережжі з чудовим краєвидом на гори та море. На великій території готелю є аквапарк з 25 гірками (є дитячі, підліткові та для дорослих), тенісні корти, торговий центр, басейни, російськомовна анімація для дітей, міні-клуб, міні-дискотека, дитячий майданчик, спортивні заняття та розважальні шоу.

Rixos Sungate 5* – один з найкращих готелів мережі Rixos пропонує своїм гостям аквапарк з 11 водними гірками, міні-клуб, клуб для тінейджерів, «Дитяче королівство» з ігровими автоматами, дитячим кінотеатром, батутом, змаганнями з призами, дитячою дискотекою та іншими , кілька ресторанів та барів, спортивні заходи, шоу-програма.

Grand Haber Hotel 5* - в готелі є аквапарк з 7 водними гірками, кілька ресторанів і барів, SPA-центр, дитячі басейни, міні-клуб, міні-дискотека, російськомовна дитяча анімація, міні-зоопарк, дитяче меню в ресторані, різні види спорту, у тому числі й водні, розважальна програма.

Про інші готелі з аквапарками у Кемері Ви можете дізнатися у нашій статті .

Готелі з аквапарками в Сіді

Silence Beach Resort 5* – на території готелю є: аквапарк з 9 водними гірками, 4 відкритих басейни для дорослих та 5 дитячих басейнів, тенісні корти, торговий центр, російськомовна анімація, розслаблюючі процедури та активні види спорту, міні-клуб, міні-дискотека , дитяча анімація, дитячий майданчик та багато іншого.

Sueno Hotels Beach Side 5* - сучасний готель, що має в своєму розпорядженні аквапарк з 7 водними гірками для дорослих і 3 для дітей, луна-парком, дитячою плодашкою, міні-клубом, сучасним SPA-центром, кінозалом, 7 ресторанами і 14 барами, тренажерним залом, спортивними заняттями, анімацією, дискотекою, тенісними кортами та футбольними полями.

Blue Waters Club 5* – для гостей готелю пропонуються: аквапарк з 6 водними гірками та 3 дитячі басейни з гірками для дітей, 4 ресторани та 5 барів, дитяче меню в ресторані, міні-клуб, джуніор-клуб, міні-зоопарк, дитячий майданчик , кінотеатр, магазини, SPA-центр, спортивні розваги, анімація.

Аквапарки є і в інших готелях Сіде .

Liberty Hotels Lykia World HV-1 – чудовий готель з аквапарком у Фетхіє . В аквапарку 18 водних гірок, крім цього, в готелі є 7 ресторанів та 11 барів, SPA-центр, комплекс «Дитячий рай» з безліччю басейнів, загадковими печерами та дитячим театром, міні-клуб, дитяче меню в ресторані, дитячий майданчик, спортивні розваги, анімаційна програма.

Готелі з аквапарками та безліччю розваг є і на інших курортах Туреччини. Наприклад, у Мармарисі та Бодрумі .

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!