travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Класифікація засобів розміщення, які турист може зустріти у різних країнах.

Багато туристів не мають інформації про класифікацію засобів розміщення. Найчастіше орієнтуючись лише на «зірковість». У цій статті ми зробили огляд засобів розміщення, які можуть зустрітися туристам у будь-якій країні.

Апартаменти

Це будинок, де здаються кімнати (квартири). Це розміщення підходять для відпочинку з сім'єю та дітьми, оскільки можна закуповувати продукти в магазині та готувати самому. Апартаменти дуже сподобалися туристам з Європи. Планування таких «квартир» поділяється на «студіо» та на квартири з кількома спальнями. Оплата нараховується не за особу, а за апартамент. А скільки там житиме людина, справа самих туристів, але, звичайно ж, є допустимі межі. Найчастіше апартаменти не пропонують розміщення на 1-2 ночі.

Бутік-готель

Ця назва означає, що цей готель має індивідуальний дизайн, спроектований на відповідну тематику. Такі готелі мають унікальний дизайн, і навіть кожна кімната інакше облаштована. Бутік-готелі не належать до якихось відомих світових готельних ланцюжків. Розташовуватимуться вони часто у ділових кварталах, або близько до центру.

Пансіон

Під пансіоном мається на увазі розміщення у великому будинку з господарями. Такий пансіон не приймає багато гостей одночасно, і зупинитись там можна короткочасно. До послуг надаються харчування та ночівля. А таких послуг як бар, сейф і багатьох інших зручностей можна і не зустріти в пансіоні. Також можна натрапити на пансіон з господарями, які не особливо стежать за сервісом. Оскільки пансіон пропонують приватні особи, очікувати якогось супер-комфорту не слід. Пансіони можна зустріти на гірськолижних курортах Європи, а також на пляжних курортах Туреччини, Хорватії та Чорногорії.

Гестхаус

Гестхаус це майже одне й те саме, що й пансіон. Таке розміщення найпоширеніше в Азії (Гоа, Шрі-Ланка). Сервіс тут також не передбачуваний. Одним словом: "на удачу". У спільній кухні можна скористатися столовими приладами або кухонною технікою, а також поїсти їжею, придбаною в місцевих забігайлівках. На деяких гестхаусах навіть позначають зоряність, але цей тип розміщення не підлягає класифікації на кшталт зірок.

Хостел

Це недороге розміщення в готелі, який більше схожий на гуртожиток. Такий тип розміщення обирає молодь, оскільки це найбюджетніший варіант, і очікується будь-яких пригод. Пропонується проживання у кімнаті, де просто поставлені багатоярусні ліжка. Постояльці можуть опинитися в кімнаті, де зібрані люди різної національності, статі та віросповідання. Кількість туристів, що проживають в одній кімнаті, може перевищувати 10 осіб.

Holiday village

Такий тип передбачає розміщення в дрібних «селах для відпочинку». Тобто туристи проживають у бунгало чи котеджах, а не в корпусних будівлях. Ці засоби розміщення підлягають класифікації за зірками, і навіть мають градацію: HV-1 відповідає 5 *, HV-2 - «четвірці».

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!