travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Бухта Наама Бей

Бухта Наама Бей - це найстаріше курортне містечко в Шарм-Ель-Шейху. Готелі розташовані в кілька рядів. Також цю бухту можна назвати ще й тусовочною частиною Шарм-ель-Шейха. Тут є променад із кафе, барів, ресторанів, дискотек уздовж пляжу. Тому ця бухта рекомендована для відпочинку молоді. Також тут знайдуть розвагу всі туристи, незалежно від віку. Відмінною рисою бухти є те, що тут дуже гарний пологий піщаний вхід у море. Коли курорт забудовувався, пляжі були очищені від коралів. Нині ж у Єгипті корали захищаються законом. Ламати та рвати їх заборонено.

Повернемося до розваг бухти Наама Бей. Найвідоміша дискотека у цьому районі, це Pasha – Bus Stop. Вхід на дискотеку закладено під вхід у червоний автобус. Її легко знайти. У готелі Tropicana Rosetta знаходиться дискотека Black House. Також слід відзначити такі розважальні заклади як: Panarama, Хард Рок Кафе, Back in USSR. Також у цьому районі є великий торговий центр та казино.

У готелях: Hilton Fayrouz, Novotel, Marroitt, Sofitel є коралові рифи, де можна зайнятися дайвінгом і подивитися на морську живність, яка там мешкає. У цій бухті дозволяється відвідувати пляжі інших готелів, але не дозволяється користуватися лежаками. Також бухта Наама Бей єдина у Шарм-Ель-Шейху, де дозволено розвагу на моторизованих водних засобах.

Наама Бей Iberotel Lido 4*
Helnan Marina Hotel 4*
Naama Bay Tropitel Hotel and Resort 5*
Cataract Layalina Resort 4*
Cataract Resort 4*
New Tiran Tropicana 4*
Kahramana Sharm 4*
Maritim Jolie Ville Golf & Resort 5*
Noria Resort 4*
Hilton Dreams 5*
Hilton Fayrouz Resort 4*
Tropicana Rosetta 4*
Novotel Beach 4*
Novotel Palm 4*
Marriott Beach 5*
Marriott Mountain 5*
Наама Бей Al Bostan Hotel 4*
Gafy Resort 4*
Sonesta Beach 5*
Sonesta Club 4*
Fantazia 3*
Oriental Rivol 4*

До Наами зараховують і готель Sofitel 5* , хоча він знаходиться на самому краю бухти, а також готелі другої лінії:
Kiroseiz Three Corners Resort 5*
Amarante Garden Palms 4*
Panorama Naama Heights 4*
Eden Rock 3*
Sharm Cliff Resort 4*
Bay View 3*
Royal Plaza 4*
Sharm Holiday Resort 4*
З боку готелю Iberotel Lido – стоянка катерів для морських прогулянок. З цього боку бухти на шосе знаходиться таксі. За бензозаправкою знаходиться автобусна станція, звідки ходять рейсові автобуси в Каїр (510 км), Суец, Дахаб (100 км), Табу (240 км), Св. Катерину (240 км). Аквапарк розташований за готелем Hilton Dreams та відкритий з 10 ранку.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!