travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Курортний регіон Халкідіки

Халкідікі - один із найвідоміших курортів Греції. Його удостоїли звання одного з екологічних пляжів на узбережжі Середземного моря. У 2005 році курорт отримав премію «Синій прапор», що підтверджує високий рівень обслуговування на пляжі та розвинену інфраструктуру.

Халкідіки діляться на три регіони, і з пташиного польоту півострів виглядає як тризуб Посейдона. Кожен регіон має свою назву на честь відомих історичних образів: Касандра, Сітон та Афон.

Великою популярністю у туристів користується регіон Кассандра. Тут дуже мальовнича природа та гарний ландшафт, білий пісок та сосновий гай – унікальне поєднання, та дуже екологічне. З одного боку омивається Торонічною затокою, а з іншого боку Салонікійською затокою.

Також це серце розважальних заходів, нічних клубів та ресторанів. Регіон має дуже розвинену туристичну інфраструктуру.

Кассандра славиться насиченим історичним минулим. Давня Потідея була великим містом із важливим стратегічним значенням. Тут був виритий канал, що з'єднує 2 затоки.

Другий за популярністю регіон Халкідіков – Сітон. Ситон також як і Кассандра має бурхливе культурне життя. Цей регіон приваблює молодь, оскільки тут можна не лише пасивно відпочивати на пляжі, а й зайнятися активним відпочинком із безліччю розваг. Тут розташовується багато фешенебельних готелів в оточенні чудової природи з оливковими пальмами та блакитними берегами. З Сітона можна відправити на екскурсію до паломницького центру гори Афон.

Третій район – Агіон Орос чи Святий Афон. Це паломницький центр православної культури, чернеча республіка. Тут знаходиться 20 монастирів, але вхід на територію окремої чернечої республіки Афона дозволено лише чоловікам, і то за попереднім дозволом. Жінки можуть подивитися на гору Афон лише з далеких, оскільки їм вхід заборонено. Інфраструктура півострова розвинена дуже високо, оскільки щороку сюди приїжджають тисячі прочан із усього світу.

Курортний регіон Халкідікі, це справді одне з найкращих місць відпочинку в Греції.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!