travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Літні розпродажі у Греції

17.07.2012

У Греції стартував сезон літніх розпродажів. Офіційне відкриття відбулося 16 липня і свято шопінгу триватиме до 31 серпня. Окрім одягу з величезними знижками, тут можна буде купити косметику, побутову техніку та навіть іграшки.

Це дні для всіх любителів шопінгу, які знають, що вони рівносильні таким названим «різдвяним розпродажам». І наступне таке «свято покупок» відбудеться в Греції після 15 січня, вже в зимовий сезон.

Затяті шопінгомани часто спеціально приїжджають до Греції, де якість і вибір товарів приємно дивують, а знижки та можливість торгуватися приносять незрівнянне задоволення для професійного «шопінгіста». Дуже популярні шопінг тури до Греції спеціально розроблені туроператорами, для туристів, хто хоче отримати від відпочинку все й одразу – чудовий пляжний відпочинок у Європі та якісні обновки за низькими цінами. Чи не правда вигідна пропозиція?

Знавці шопінгу в Греції дають кілька порад «правильних покупок»: перш за все потрібно звернути увагу, що на товарі має бути зазначено дві ціни, одна з яких чинна, а інша колишня.

Не слід забувати, що розмір знижки, вказаний на вітрині, не стосується всіх товарів у магазині. Крім того, обов'язково потрібно брати чек: це не лише гарантія захисту прав споживача, а й обов'язок покупця. Якщо випадково потрапити без чека під перевірку поліції щодо боротьби з економічними злочинами, можна отримати великий штраф. Причому перевірити покупця можуть прямо на вулиці після виходу з магазину.

Туристам буде дуже доречно запам'ятати основні поняття грецької "знижкової мови". "Εκπτώσεις" означає "знижки" - магазини можуть надавати їх лише у визначений законом час. Федерація торгових підприємств Греції попереджає покупців уважно стежити за цінниками та вказаними на них знижками. Крім того, найпопулярніші моделі та ходові розміри одягу та взуття розкуповуються в перші дні розпродажів, тож поспішайте!

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!