travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Найкращі курорти Кіпру

На Кіпрі є курорти з насиченим нічним життям для молодіжного відпочинку та курорти, де все зроблено для зручності відпочинку всією родиною, фешенебельні курорти та курорти з демократичними цінами, великі курортні міста та невеликі затишні селища. Щоб вибрати було легше, пропонуємо розглянути найпопулярніші курорти Кіпру.

Ларнака

Улюблений туристами курорт та третє за величиною місто Кіпру. Розташована Ларнака у південно-східній частині острова. Відпочинок у Ларнаці чудово підійде для більшості туристів. Тут можна розслабитися і провести відпустку у заспокоєній атмосфері, або ж чудово відпочити з дітьми.

Пляжі Ларнаки переважно піщані, але є і з дрібною галькою. Тим, хто приїхав на відпочинок із маленькими дітьми, сподобається плавний захід у море із піщаним дном. Готелі Ларнаки відомі своїми невисокими цінами, тут є безліч готелів категорії двох або трьох зірок.

Славиться місто та своїми численними пам'ятками. Тут можна відвідати старовинний форт, в якому зараз розташований історичний музей з цікавими археологічними знахідками, церква Панайа-Ангелоктісті з безцінною мозаїчною фрескою Богоматері (VI століття), мечеть Аль Кебір, побудовану на місці середньовічної церкви, та багато іншого. Улюблене місце для прогулянок - знаменита набережна Фінікудіс з алеєю з пальм фініки і прекрасним видом на бухту.

Ларнака

Лімасол

Друге за величиною місто Кіпру і, мабуть, «російськомовний» курорт острова. Персонал дуже часто розмовляє російською, а в багатьох ресторанах та клубах можна зустріти меню російською мовою. Лімасол розташований на півдні Кіпру, між Ларнакою та Пафосом. Його вдале місце розташування робить курорт відправною точкою для багатьох екскурсій островом. Тому якщо Ви збираєтеся подорожувати, тури в Лімасол – чудовий варіант для відпочинку.

Пляжі Лімасола найчастіше піщані, але є і піщано-галькові. Якщо Ви вирішили провести сімейний відпочинок на Кіпрі, Лімасол порадує Вас трьома аквапарками, зоосадом та двома парками розваг.

І в самому Лімасолі, і в його околицях є чимало визначних пам'яток. Серед них, наприклад, старовинний замок з історичним музеєм усередині, Археологічний музей, фортеця Колоссі, збудована першими хрестоносцями, що з'явилися на Кіпрі. Недалеко від Лімасола знаходиться найдавніше місто Кіпру - Куріон. До наших днів збереглися фрагменти деяких його будов: стадіону, амфітеатру та святилища Аполлона.

Лімасол

Айя Напа

Один із найпопулярніших курортів Кіпру. Якщо Ви не знаєте де відпочити на Кіпрі з друзями, Вам слід познайомитися з Айя-Напою. Це чудовий молодіжний курорт Кіпру з безліччю дискотек, барів, ресторанів, нічних клубів та магазинів. Атмосфера веселощів панує тут і вдень, і вночі.

Відпочинок в Айя-Напі гідно оцінять і любителі мальовничих ландшафтів і неймовірно красивої природи. Сподобається тут і сім'ям із дітьми: в Айя-Напі є аквапарк та парк атракціонів. Піщані пляжі Айя-Напи вважаються одними з найкращих на всьому острові. Прибережна смуга тут досить широка, а море чисте, спокійне та тепле.

Незважаючи на загальну безтурботність курорту, тут є і досить серйозні пам'ятки. Наприклад, такі як монастир XVI століття, побудований венеціанцями біля церкви VIII-IX століття, або Народний музей з експозицією доісторичних знарядь.

Айя Напа

Пафос

Респектабельний курорт розташований у південно-західній частині Кіпру серед пологих пагорбів. Саме тут за доданням вийшла з піни морська богиня кохання та краси Афродіта. Відпочинок у Пафосі наповнений атмосферою спокою та розміреності. Готелі та ресторани курорту пропонують своїм гостям найвищий рівень сервісу, а прекрасний клімат схильний до прогулянок та екскурсій по численних пам'ятках Пафосу.

Пляжі Пафосу можуть бути як піщаними, так і кам'янистими. На кам'янистих пляжах вхід у воду може бути утруднений, але цей недолік з лишком окупається живописом навколишніх ландшафтів.

Оскільки Пафос був заснований ще в XII столітті до н.е. за часів Троянської війни, пам'яток давнини тут досить багато. Серед них, наприклад, стародавнє місто Неа Пафос із залишками вілл Діоніса, Айона та Тесея, в яких було знайдено чудові мозаїки. Ця культурна цінність перебуває під охороною ЮНЕСКО. Також тут є підземний некрополь – Гробниця Королів із стародавніми похованнями, портова фортеця зі слідами битв та битв, Візантійський музей із колекцією ікон XII-XVIII століть, монастир Святого Неофіта, вирізаний ним у скелі та багато іншого.

Пафос
Протарас

Невелике і спокійне курортне містечко, розташоване в неймовірно мальовничій місцевості на південному сході Кіпру. Курорт оточений великими зеленими полями та невеликими сілами з фермами та вітряками. Все це надає Протарасу особливу атмосферу затишку, що ідеально підходить для тих, хто хоче провести спокійний відпочинок на Кіпрі. Подобається цей курорт та сім'ям з дітьми.

Клімат Протараса дозволяє відпочивати на курорті з середини весни до середини осені. Пляжі Протараса переважно піщані, з пологим заходом у море. Незважаючи на те, що курорт не дуже великий, на туристів тут чекають сучасні готельні комплекси, різноманітні кафе, таверни та ресторани, розвинена інфраструктура для активного відпочинку.

Через те, що Протарас – досить молодий курорт і будувався спеціально для туристів, тут не так багато історичних пам'яток, як на інших курортах. Однак і тут є на що подивитись. Неподалік знаходиться стародавня церква Святого Іллі, що височіє на пагорбі. Також тут є морські печери з незвичайною та таємничою обстановкою. Крім цього, з Протарасу можна вирушити на екскурсії до інших частин Кіпру.

Протарас

Численні курорти Кіпру розкинулися майже по всьому узбережжю острова. Кожен може вибрати щось на свій смак, вирушаючи у тури на Кіпр.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!