travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Правила отримання візи в Тайланд

Королівство Тайланд одна з тих країн, які мають великий попит у туристів. Там є все, що потрібно для незабутнього відпочинку. Громадяни України, Латвії, Казахстану, Естонії, Узбекистану та Литви можуть отримати візу прямо в міжнародних аеропортах Тайланду, одразу після прильоту. Громадянам Росії не потрібно оплачувати візового збору, оскільки мають право безвізового в'їзду на територію Королівства.

Українським громадянам для того, щоб отримати туристичну візу терміном на 15 днів, потрібно мати такі документи:
- закордонний паспорт, термін дії якого не закінчується протягом 6 місяців після в'їзду до Тайланду
- 1 кольорова фотографія (3х4)
- заповнена анкета англійською мовою (видається в аеропорту Тайланду)
- Квитки у зворотний бік
- туристичний ваучер
- митна декларація

Вартість візи складає 25$. Вона оплачується місцевими грошима, це близько 1000 батів. Також потрібно буде заплатити аеропортовий збір 500 бат при зворотному вильоті з країни.

Туристам можна продовжити своє перебування на території Королівства Тайланд наступним чином: потрібно відвідати імміграційні служби, і заплатити додаткову суму або просто сплачувати штраф у розмірі 200 бат, за кожен прострочений день візи.

Для в'їзду в країну з іншими цілями та на більш тривалий період потрібно вже звертатися до посольства Королівства Тайланд в Україні.

На територію країни дозволено ввозити до 1 літра спиртних напоїв та 200 штук цигарок. Заборонено ввозити такі предмети як зброю, матеріали які містять непристойну інформацію, м'ясо, деякі види тварин та рослин. Туристам, які привезуть наркотики, загрожує страта! З країни заборонено вивезення золота, платини, зображення Будди (крім медальйонів), антикваріат.

Читайте також:

Де відпочити у Таїланді

Розваги та послуги на курортах Таїланду

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!