travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Погода в Таїланді та на островах

Клімат Тайланду дуже специфічний. Королівство розташоване в зоні субтропічного та мусонно-тропічного клімату. Тому протягом року різко чергуються погодні умови. Упродовж року можуть йти дощі. Ця країна умовно має лише три сезони: сезон дощів, спекотний сезон та прохолодний сезон (зима). Цікаво, що Таїланд має велику територію, тому погода в різних частинах не однакова. Наприклад, на півдні – мусонно-тропічний клімат та кількість опадів тут, за визначенням, більша. У той самий час північ від країни виражений тропічний клімат.

Іншими словами, у цій країні літо триває цілий рік.

Погода в ТаїландіПогода в Таїланді

Найспекотніший місяць року - це квітень +35 С. Температура моря більш стабільна (+27С). Взимку – сухо та спекотно, влітку – волого та жарко. А тепер детальніше про всі три сезони.

Сезон дощів у Таїланді

Тут він триває з червня до вересня. Не означає, що спостерігаються опади. Як правило, це сильні зливи на пару годин, які застають тебе зненацька і, так само раптово закінчуються, поступаючись місцем сонцю. Переважно дощ починає йти у вечірній час. У цей період року кількість туристів дещо скорочується. Якщо ви не боїтеся промокнути, можете сміливо вирушати в сезон дощів на відпочинок до Таїланду. Тим більше, що часті хмари на небі убережуть вас від сонячних опіків!

Прохолодний сезон триває з листопада до лютого. Для нього характерна суха погода, температура повітря коливається від +30С до +27С (вночі). Подекуди температура може впасти до позначки 0С. Цей сезон вважається найоптимальнішим для відпочинку туристів і для того, щоб відзначити Новий рік у Таїланді , коли в Європі починаються холоди.

Погода в ТаїландіПогода в Таїланді

"Літо" (квітень-травень)

Спекотний сезон триває з квітня до травня. Це, мабуть, найважчий кліматичний сезон у країні. Температура повітря піднімається до позначки 42С. Причому температура не спадає навіть після заходу сонця, лише ввечері починає трохи знижуватись і віє легенький вітерець. Після дощу стає не лише спекотно, а й душно. У цей період не рекомендується їхати на відпочинок до Таїланду тим, хто погано переносить високі температури. На островах погода трохи відрізняється.

Клімат островів Таїланду

На острові Пхукет лише два сезони: сезон дощів та сухий сезон. Відмінний час відпочинку - з листопада до лютого, коли немає дощів і температура стабільна + 29С. Другий сезон більше сподобається любителям віндсерфінгу, коли дмуть вітру.

На острові Самуї такий самий клімат, як і Пхукет. Але дещо відрізняється температура повітря. В основному, тут добре відпочивати з грудня до лютого, коли середня температура +31С.

Погода в Паттайї дещо стабільніша, температура тримається майже весь рік на рівні +29. Щоправда, у спекотний сезон спека може досягати +40.

Різноманітність кліматичних зон Тайланду дозволять побачити туристам гори і буйні тропічні ліси, невеликі райські острови та коралові рифи, гірські річки та красиві водоспади, а також прекрасні природні пляжі з білим піском оточені пальмами. Читайте більше про різноманітність тайських островів.

Відвідавши цю країну, ви отримаєте море найрізноманітніших, але завжди позитивних відчуттів завдяки дивовижному клімату, прекрасній погоді та чудовій незайманій людиною природі Тайланду.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!