travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Острів Пхукет

На планеті Земля стільки чудових місць! Одним з таких є острів Пхукет, який належить Таїланду. Він розташований у водах Індійського океану (Адаманське море). Температура повітря цілий рік понад +30 С. Пхукет ще називають перлиною! Таку славу він отримав завдяки чудовим пейзажам, екзотичній природі, багатому підводному світу і білим кораловим пляжам. А ще він вважається найбільшим островом у Таїланді. Пхукет - самостійна провінція, зі своїм менталітетом і архітектурним виглядом, який змішав у собі культури багатьох країн. Острів є одним із найпопулярніших курортів світу.Пляжі острова

Якщо Вас цікавить пляжний відпочинок, то Пхукет здивує вас різноманітністю пляжів на будь-який смак. Патонг Біч - самий багатолюдний. Тут дуже розвинена туристична інфраструктура: кафе, бари, ресторани, дискотеки, клуби, готелі та багато іншого. Цей пляж ідеально підходить для молодіжного відпочинку.

Для батьків з дітьми чудово підійде пляж Най Харн - бухта з неглибокими водами біля берега, розташована на східному краю острова і прихована від сильних вітрів.

Туристам, які віддають перевагу більш спокійному і романтичному відпочинку, слід зупинити свій вибір на таких пляжах як: Ката, Карон, Сурін і Банг-Тао.


Храми Пхукету

Крім численних курортів та пляжів, острів славиться храмами. Храми острова дуже гарні! І таких священних місць на острові багато. Майже всі вони буддійські, але нещодавно були побудовані і православні. Найстаріший храм – Ват Прананг Санґ. Йому понад 500 років. Основним буддійським храмом на острові вважається Ват Чалонг. Місцеві мешканці приходять молитися сюди. Туристів же приваблює те, що в залах стоять золоті статуї ченців, зберігаються уламки кістки Будди і ще можна дізнатися про свою долю за допомогою жерстяних коробок або бамбукових блоків. Другий за величиною храм острова – Ват Пхра Тонг. Щороку туди прибувають паломники з усього світу. Названий на честь золотої статуї – Пхра Тонг.


Розваги та пам'ятки

Під час відпочинку на Пхукеті можна побачити низку визначних пам'яток, серед яких найбільший інтерес становлять: парк метеликів, центр реабілітації гібонів у королівському заказнику Кхао-Пра-Тео, перлова ферма на невеликому острові Накханой, акваріум та центр дослідження біології моря, етнографічне село та сад , монумент сестрам-героїням та Національний музей та інші. На пляжі Равай можна відвідати оригінальний музей раковин із сувенірним магазином. У столиці острова, місті Пхукет, можна побачити старі колоніальні будинки та популярне шоу FantaSea. Практично на кожному кроці на Пхукет розташовані центри дайвінгу, у багатьох працюють російськомовні інструктори.

Пхукет був і залишається найпопулярнішим центром відпочинку туристів з усього світу. Бронювати тури до цього регіону треба заздалегідь. Це місце стане для Вас синонімом незабутнього відпочинку, куди Ви захочете повернутись ще не один раз.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!