travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Причина харчових розладів у готелях Єгипту

Єгипет дуже сподобався туристам з усього світу. Щороку до цієї країни приїжджають мільйони людей на відпочинок. Сюди їх приваблює гарний сервіс, цікава історія та культура давньої цивілізації, погодні умови та Червоне море. Так само, як і в Туреччині, в місцевих готелях практикується так звана система харчування «Все включено». Цей термін у туристичному словнику означає таке: all inclusive - система обслуговування в готелях, за якої харчування, напої (найчастіше місцевого виробництва) та багато видів послуг включені у вартість проживання. Говорячи зрозумілішими словами, це означає - їж і пий, скільки влізе. Звичайно ж, у наших співгромадян така система має великий попит. Послугу пропонують як готелі 5* рівня, так і 3*. Але самі розумієте, що ціна відповідає якості. Якщо Ви збираєтеся до готелю 3* з послугою «все включено», не варто очікувати, що там даватимуть устриці на вечерю. Є ймовірність, що несумлінні власники не особливо стежать за якістю пропонованої їжі та напоїв у готелях низької категорії. Тому, якщо ви вирішили їхати на відпочинок до Єгипту, велику увагу треба зосередити на виборі готелю.

Зараз багато ходить чуток про харчові отруєння у готелях Єгипту. Але часто це рідкісні випадки і те, як правило через акліматизацію або необережність самих туристів, а ще рідше з вини готелів. Єгипетські готелі високого рівня не зацікавлені у втраті своїх клієнтів, тому ретельно стежать за якістю послуг. Розглянемо детальніше причину харчових отруєнь у Єгипті, і в чому полягає ця проблема.

Більшість туристів, які зіткнулися з цією проблемою, повернувшись із відпочинку, залишають погані відгуки про готелі.

Основна причина, це звичайно ж – ненажерливість! Приїжджаючи в готель, де можна їсти та пити цілодобово, насамперед туристи приймаються за цю справу. Для організму це великий стрес, адже єгипетська кухня трохи відрізняється від нашої звичної їжі. В результаті отримують розлад травлення.

Друга причина – це акліматизація. Цей процес властивий усім людям. Це звикання до інших умов, клімату, території, часового поясу тощо. У всіх по-різному проявляються симптоми акліматизації, нерідко вони схожі на симптоми харчового отруєння. Це головний біль, пронос, нудота, біль у шлунку, порушення сну та багато іншого. Не дивно, що туристи, які не знають про таку властивість організму, можуть сплутати це з будь-якою хворобою. Дуже важливо дотримуватися простих правил, перебуваючи в іншій країні:
- не нехтувати у виборі місця харчування;
- не захоплюватись алкоголем;
- не захоплюватися поїданням великої кількості солодощів;
- з обережністю ставитись до екзотичних страв;
- у жодному разі не пити воду з-під крана, навіть чистити зуби рекомендується, використовуючи бутильовану воду;
- не їсти їжу, яка здається вам сумнівної якості;
- взяти з собою в подорож ліки, які можуть стати в нагоді в будь-яких ситуаціях.

І наостанок, повернувшись із відпочинку, не треба забувати, що організму потрібно знову акліматизуватися до звичного для нього середовища. Тому розраховуйте свою відпустку так, щоб мати можливість хоч би 2 дні відпочити від дороги.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!