travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Дайвінг на Мальдівах

Мальдіви – одне з тих місць, де можна зайнятися дайвінгом як новачкам, так і професіоналам цієї справи! З другої половини ХХ століття був відкритий підводний світ Мльдів, і з того часу він все більше освоюється пірнальниками з усього світу. У кожному готелі є свої дайвінг-центри, де інструктори проведуть навчання та видадуть інвентар та спорядження. Початківцям дозволяється плавати в лагуні та біля м'яких коралових рифів. Досвідчені дайвери можуть занурюватися будь-де, навіть у нічний час. Все це, звісно, під контролем фахівців. Є можливість поплавати, опираючись водному течії, або поринути біля затонулого корабля, оглянути підводні печери.

Республіка складається з 26 атолів та безлічі коралових рифів. Глибина лугун – 40-90 метрів. Вода там дуже спокійна та прозора, що створює ідеальні умови для дайвінгу. А також це сприяє формуванню коралів та розмноженню багатьох тропічних рибок.

Вода на околицях островів дуже чиста, а морське життя сповнене різноманітності. Біля берегів Мале мешкають морські зірки, але вони створюють чималу шкоду коралам.

Окрім островів, на Мальдивах є так звані фаро. Це підводні рифи всередині атолів. Виглядає це як лагуна всередині лагуни. Глибина фаро – близько 6 метрів.

Канду Олхи – ущелини, що ведуть до рифу від океану. Там водяться великі риби та добре ростуть корали. Також можна побачити китові акули та акули-молоти. Інструктори іноді можуть нагодувати акул, але суворо забороняється це робити туристам. Рибу мант годувати можна, це навіть своєрідне шоу для туристів.

Водний світ настільки багатий, що вражає туристів. Тут можна побачити рибу-клоуна, рибу-метелика, губани, рибу-хірурга, рибу-леви, рибу-янгол та багато інших видів. А також великих черепах та мурен. Але найяскравіші емоції викликає у нирців зустріч із великими рибами, такими як акули, барракуди, манти, тунцями та інші. Популярні й затонули кораблі. Один з таких найвідоміших кораблів у регіоні Мале "Maldive Victory" та суховантаж у атолу Халавелі. Навколо кораблів часто багато мармурових схилів і вони лежать в очікуванні, коли їх нагодують інструктори. Ті, хто любить різноманітність, можуть взяти участь у дайвінг-сафарі турі. Щодня буде занурення в різних околицях. Надається можливість лову риби, а з улову Вам можуть приготувати вечерю. Відвідування безлюдних островів принесе масу задоволення та нових вражень.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!