travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

СПА-процедури на Мальдівах

Якщо Ви збираєтесь на Мальдіви, то неодмінно необхідно відвідати місцеві СПА-салони. Не дарма Мальдівські острови називають «Райським куточком», там усе спрямоване на те, щоб туристи відпочили та отримали «райську насолоду».

Але спершу ми з'ясуємо, що означає ця абревіатура - СПА. Це процедури, спрямовані на релаксацію та оздоровлення всього організму. З латинського перекладу означає здоров'я через воду. Термін відомий ще з часів Стародавнього Риму. Римляни використовували термальну воду, зцілення від недуг. Зараз СПА має ширший спектр різних процедур з використанням косметичних засобів, води та нових методик оздоровлення.

Майже у всіх готелях Мальдів є СПА-салон, де надається найширший набір послуг. Це і масажі, ароматерапії, стоун-терапія, процедури, що омолоджують, і багато іншого. Це можливість розслабитись після довгих робочих буднів! Відвідавши СПА- кабінети на Мальдівах, відчувається приплив сили та енергії. Начебто заново народився. Можливо, це відчувається не тільки завдяки пройденим процедурам, а й впливу чарівної атмосфери архіпелагу та дивовижної природи. Можу точно сказати, що повернетеся Ви з відпочинку на Мальдівах, сповнені здоров'я та нових вражень!

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!