travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Клімат республіки Мальдіви

Погода на Мальдівах цілий рік тепла, сонячна та суха, вдень до +31С, а ввечері до +26С. Клімат тропічний і без коливань температури протягом року через наближеність до екватора. Море спокійне та без великих хвиль із середньою температурою +24-27С. Найоптимальніший період для відпочинку на островах – з грудня по квітень. Його ще називають «іруваї». У наступні місяці можливі короткочасні дощі, вологість та вітер. Цей період із травня по листопад називають «хулгангом». Але навіть коли розпочинається сезон дощів, температура на архіпелазі стабільна. Особливих нарікань на погоду немає, тому що дощі переважно лише вночі йдуть, а невеликі хвилі ідеально підійдуть для серферів.

Кількість теплих годинників на рік становить 2700. Тому місцеві жителі навіть не знають що таке справжня зима. Чітка роздільність на два сезони дозволяє туристам підібрати собі жалюгідний тип відпочинку. Для любителів пляжного відпочинку, щоб можна було купуватися та позасмагати, потрібно їхати у період північно-східного мусону. А для туристів, які хочуть зайнятися дайвінгом, підходять місяці з листопада до квітня, коли вода особливо прозора і чиста.

Щоправда є одне але! Справа в тому, що сам архіпелаг піднімається над рівнем моря не вище одного 1 метра. Тому Мальдівам загрожує стихійне лихо у разі підвищення рівня світового океану і навіть загроза зникнення з карти світу, як республіки. Уряд республіки планує розробити низку заходів щодо захисту архіпелагу від можливих негативних наслідків зміни клімату на всій Земній кулі.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!