travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Теплі країни: плануємо відпочинок у Єгипті

Єгипет – країна, яка має великий попит у туристів із країн СНД. Це і не дивно, оскільки туристів приваблює хороший сервіс, привітний персонал, кліматичні умови та прийнятні ціни.

Також Єгипет зручний своїм лояльним візовим режимом, що позитивно впливає на вибір цієї країни як місця проведення довгоочікуваної відпустки.

Перш ніж вирушити в подорож до Єгипту, потрібно все ретельно спланувати та добре підготуватися.

Збираючись на такі курорти Єгипту як Шарм-ель-Шейх, Хургада та інші, слід враховувати сезонний фактор. Найоптимальніший період для відпочинку – це кінець сезону.

Оскільки російськомовних туристів приїжджає до Єгипту велика кількість, то в багатьох готелях працює персонал, який володіє російською мовою. Але все ж таки краще розмовляти англійською мовою, оскільки персонал до таких туристів ставиться з великою повагою.

Єгиптяни дуже люблять, коли до них ввічливо звертаються, якщо з ними привітно вітатись та посміхатися, то ви отримаєте натомість якісне обслуговування. Купуючи тури до Єгипту, слід звертати увагу на екскурсійну програму.

Купувати екскурсії вигідніше у місцевих агенціях, там ціни на порядок нижчі, ніж пропонують туроператори. Музеї закриваються досить рано, в літній період о 17:00, а в зимовий – 16:00. Також радимо зайнятися шопінгом у Єгипті , магазини тут працюють до 22:00. Коли проходить Рамадан, краще утриматися від куріння у громадських місцях.

Менталітет місцевих жителів дуже простий як мусульманської країни. Що стосується зовнішнього вигляду відпочиваючих, або як правильно одягатися , то краще на відпочинок взяти більш закритий одяг, що не викликає.

Оскільки ціни на косметику для захисту від сонця дуже високі в Єгипті, то подбайте про це заздалегідь, купивши пару кремів тюбиків або інших сонцезахисних засобів у себе на батьківщині. Особливу увагу треба звернути на те, що воду з-під крана в цій країні не можна пити, це загрожує розладом травної системи, простіше кажучи, харчовим отруєнням. Навіть чистити зуби краще бутильованою водою.

Це лише короткий перелік порад, як правильно підготуватися до відпочинку в Єгипті.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!