travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Декілька причин, чому для відпочинку потрібно вибрати Мальдіви

1. Мальдіви приваблюють тим, що це є безвізова країна. Все що вам потрібно пред'явити при в'їзді в країну - це зворотний квиток і суму грошей з розрахунком 25$ не особу на день на період відпочинку. Туристична віза видається на 30 днів.

2. Вирушаючи на Мальдіви, Ви можете не хвилюватись за безпеку свого життя. Це одна із тих країн, де злочинність майже на нульовому рівні. За історію існування Республіки був жодного терористичного акта. Також погрози не слід очікувати і від туристів, оскільки туди приїжджають люди з цивілізованих країн.

3. Одне з найцікавіших занять на атолах – це дайвінг. У кожному готелі є свій дайвінг-центр. Занурюватися можуть як професіонали, так і новачки. Чим цікаве це заняття саме на Мальдівах? Справа в тому, що тут незвичайної краси підводний світ, з безліччю різноманітної флори та фауни. А також великою пам'яткою є коралові рифи. Багатьом дайвінг буде до душі!

4. Ще одне захоплююче заняття, яке пропонують для відпочиваючих Мальдіви – це рибалка. Тут можна полювати на велику рибу, таку як: марлін, акула, риба-вітрило, риба-меч і тунця. Якщо Вам вдасться щось спіймати, можете попросити, щоб з улову приготували вечерю.

5. Мальдиви - "Райський куточок"! Це чудове місце для проведення медового місяця. Багато готелів пропонують навіть провести символічну церемонію одруження для молодят.

6. Пляжі на Мальдівах – просто казка. Кришталево чиста вода, білий пісок (м'який як пудра), великі лагуни оточені кораловими рифами, які захищають від відкритого моря, пальми.

7. Місцева туристична інфраструктура дуже розвинена. Готелі пропонують багато послуг. Розкішний рівень сервісу приваблює туристів з усього світу.

8. Відпочивати можна цілий рік. Клімат тут досить рівномірний, без різких перепадів температури. Є два сезони: літній та зимовий. Літній сезон характеризується стабільною теплою погодою. А в так звану зиму можливі дрібні та короткі дощі. Але вони здебільшого йдуть уночі, тож вранці можна сміливо йти на пляж.

9. Дивовижна природа, маленькі острівці суші, рибки, корали – цим можна милуватися вічно. Вирушивши в оглядовий круїз, можна дізнатися та відкрити для себе багато чого нового.

10. Повторюся, що зайнятися на Мальдівах є чим. Серфінг, водні лижі, катамаран, віндсерфінг, парасейлінг та багато іншого. Можна вибрати будь-яку розвагу, яка припаде до душі.

11. Також готелі атолів славляться своїми спа-центрами. Досвідчені фахівці зроблять хороший масаж, після якого відчуватимете приплив сил та енергії. А косметичні процедури подбають про красу та молодість Вашого тіла. Ціни на спа-процедури коливаються від 40 до 200 доларів, залежно від рівня готелю. Також ці послуги можна придбати разом із пакетним туром.

12. Відпочинок не Мальдівах, це релаксація для душі та тіла. Якщо Ви хочете спокійний, романтичний відпочинок, тоді це чудове місце. Там немає галасливих вечірок та дискотек, і це дає можливість відпочити від сірих буднів та міського шуму.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!