travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Рибалка на Мальдівах

Республіка Мальдіви складається з багатьох маленьких острів. Деякі острівці настільки малі, що їх можна обійти за 15 хвилин. В основному височина суходолу над рівнем води не більше 1 метра. Приблизно 25 років тому ці землі були дикі і майже без рослин. Росло лише жалюгідна подоба кущиків. Нині ж там достатня кількість різних рослин, дерев та тварин.

Але головною пам'яткою Мальдів вважають море. Корали на Мальдівах зустрічаються майже скрізь, там можна сказати цілі сади! Законодавством республіки, ламати та відривати корали заборонено! За це стягується штраф! Багатий підводний світ може похвалитися великим різновидом риб та інших морських мешканців. Для багатьох туристів риболовля - це чудова розвага. Також це світовий центр дайвінгу.

Приманки

На що ловлять рибу в цій країні? Кубинці, наприклад, ловлять велику рибу на дерев'яну блешню. Коли вона тягнеться за катером, то імітує летючу рибу. Нині у магазинах рибальських снастей продають величезну кількість імітацій різної риби та навіть молюсків під наживку. Бутафорну рибку використовують у тих випадках, коли видобуток не видно і його потрібно виманити на поверхню. Коли риба вже видно на поверхні, краще використовувати живу наживку. Марліні та інша велика риба не вибагливі до наживки, тому можна використовувати будь-яку.

Головне - це знайти потенційний видобуток, а далі всю справу техніки та бажання. Якщо просто чіпляти наживку на гачок, вона при швидкості руху може злетіти. Краще пускати живець поверх води, щоб заманити видобуток ближче до поверхні.

Спорядження

Основний час у рибалці на велику рибу займає пошук видобутку. Тому для скорочення витрати часу на це заняття використовують різного роду пристосування. Це і локатори, і приманки, і спінінги… Але не мало важливим є вибір засобу пересування по воді, досвідчені рибалки використовують для рибальських цілей швидкісні катери. Вони зручніші у полюванні на видобуток. Вудилища розраховані на вагу особин трохи більше 150 кг. Переважно рибалки вибирають снасті на 20 фунтів. Також використовуються снасті для лову з навідником.

Вільна риба

Якщо Ви вже зловили свій видобуток на гачок, тоді потрібно, щоб риба трохи поплавала з приманкою у роті. А потім уже підсікати. Іноді туристи беруть участь у риболовлі лише для того, щоб побачити як велика риба, наприклад марлін, хлюпається над водою у спробі врятуватися та звільнитися від гачка.

У всіх морях прийнято відпускати «мечоносну» рибу і використовують не травматичні гачки. Якщо все-таки вона поранилася, її піднімають на борт для огляду.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!