travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Екскурсійні програми на Мальдівах

Екскурсії на Мальдівах організовуються безпосередньо готелями. Кожен готель надає різноманітний асортимент екскурсій.

Оглядова екскурсія Мале.

Ви відвідаєте центр Мале та його історичні місця. Також у вас буде можливість купити сувеніри в місцевих магазинах, овочі та фрукти. Радимо відвідати Національний музей.

Екскурсія на Мальдіви.

Оскільки Республіка Мальдіви складається з багатьох островів. Обов'язково потрібно поїхати на оглядову екскурсію, хоча б на найвідоміші острови, з метою побачити всю красу цього регіону, познайомитися з самобутньою культурою островитян. Також можна відвідати рибальське поселення, з можливістю придбати сувеніри на довгому торговому ряду.

Ранкова та вечірня рибалка.

Оскільки вилов риби біля берегів островів заборонено, риболовля організовується за межами атолів. Спеціально обладнані катери мають навіть радари для пошуку риби. Рибалка дозволяється лише на великий непромисловий вид риби: риба-молот, акула, корефіна, жовтий тунець, чорний марлін та інші. Якщо ви раніше ніколи не ловили рибу, персонал катера допоможе Вам впоратися з першими труднощами, а далі все зможете робити. Наступного вечора, з Вашого улову, Вам приготують вечерю (вона входить у вартість риболовлі).

Човен зі скляним дном.

Ця екскурсія здебільшого організовується для маленьких дітей та тих, хто боїться плавати далеко від берега. Човен кататиме Вас вздовж острова, де знаходиться Ваш готель. Можна побачити крізь скляне дно та прозору воду, багатий підводний світ Індійського океану, коралові рифи, зробити гарні фотографії.

Екскурсія на гідролітаку.

Вирушаючи на цю екскурсію, можна отримати масу задоволення та нових вражень. Буде можливість зробити фото коралів з повітря, якщо пощастить - побачити зграю дельфінів. Є варіанти короткої та тривалої екскурсії з відвідуванням безлюдних островів, рибальського села та найближчих курортів.

Дайвінг та плавання з маскою.

Майже в кожному готелі є центри дайвінгу, де зможуть отримати послуги, як досвідчені дайвери, так і новачки. Для досвідчених дайверів організовується пірнання на глибині, а новачкам у лагуні. Можна навіть самому плавати з маскою вздовж берега.

Морські круїзи.

Також організовуються круїзи з різною програмою. Це і відвідування безлюдних островів з ланчем-барбекю, рибальського села, центру Мале, відомих курортів та багато іншого.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!