travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Рейтинг найкращих готелів з аквапарками у Єгипті

Рейтинг найкращих готелів з аквапарками у Єгипті


Єгипет є одним із найкращих місцем для сімейного відпочинку. Для туристів тут передбачено розваги різного виду. Дуже популярним заняттям в Єгипті є дайвінг. Але це не єдина активна розвага в Єгипті. Активний відпочинок мають велику популярність, тому в багатьох готелях спеціально для активних туристів розміщують водні гірки та аквапарки.

Ми склали Топ-5 найкращих готелів з аквапарками.

1 місце. Albatros Jungle Aqua Park 4*

1-е почесне місце посідає Albatros Jungle Aqua Park 4 . Це відносно новий готель мережі Albatros, він знаходиться в Хургаді. Власного пляжу готель не має, зате має розкішний аквапарк. Туристи можуть користуватися гарним піщаним пляжем з пологим заходом у готелі Dana Beach Resort.

«Albatros Jungle Aqua Park 4» має 35 гірок для дітей і дорослих, а також 16 відкритих басейнів. У зимовий період 2 басейни підігріваються.

Albatros Jungle Aqua Park 4*Albatros Jungle Aqua Park 4*

2 місце. Albatros Aqua Blu Sharm 4*

2-е місце займає готель також із мережі «Albatros». Він знаходиться в Шарм-Ель-Шейху, в районі Хадаба. Albatros Aqua Blu Sharm 4* - один із найпопулярніших готелів в Єгипті. Він має гарну інфраструктуру, велику територію, веселу анімацію та великий аквапарк із 34 водними гірками та 9 басейнами. Цей готель знаходиться за 700 метрів від моря, але туристи настільки захоплені розвагами, що часом навіть забувають про нього.

Albatros Aqua Blu Sharm 4*Albatros Aqua Blu Sharm 4*

3 місце. Iberotel Aquamarine 5*

3 місце посідає готель Iberotel Aquamarine 5* . Розташований він у Хургаді. Мережа цих готелів славиться своєю високою якістю обслуговування. Дуже шикарними а-la card ресторанами та гарним оформленням номерів. Цей готель чудово підходить для сімейного відпочинку та відпочинку з дітьми. Для дітей тут створено багато умов: майданчик, гірки, міні-клуб, дитяче меню, стільці у ресторані та багато іншого. У готелі два аквапарки (один дитячий) та 8 басейнів (у зимовий час з підігрівом).

Iberotel Aquamarine 5*Iberotel Aquamarine 5*

4 місце. Titanic Aqua Park & Resort 4*

На 4 місці відомий готель Titanic Aqua Park & Resort 4* . Його місце розташування також у Хургаді на березі моря. Він вважається сімейним готелем з 28 гірками та 9 басейнами з підігрівом у зимовий період. Цей готель має ще й гарний власний піщаний пляж із пологим заходом у море.

Titanic Aqua Park & Resort 4*Titanic Aqua Park & Resort 4*

5 місце. Sunrise Tirana Aqua Park 5*

І закриває п'ятірку найкращих готелів з аквапарками в Єгипті готель Sunrise Tirana Aqua Park 5* . Він знаходиться в Шарм-ель-Шейху в бухті Набк. У готелі є аквапарк з 15 гірками та 8 басейнами. Цей готель має гарну, доступну цінову політику. Важлива перевага коралових рифів, яких у бухті Набк багато.

Sunrise Tirana Aqua Park 5*Sunrise Tirana Aqua Park 5*

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!