travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Що привезти із Єгипту?

Наші поради допоможуть вам вибрати найцікавіші сувеніри серед величезної кількості Єгипту. Вони стануть приємним нагадуванням про щасливі моменти відпочинку в країні або чудовим подарунком для друзів та близьких.

Читайте також: Як правильно торгуватися в Єгипті

Картуш. За давньоєгипетським ритуалом для фараонів робили картуш - рамку, в якій набивали ім'я царя. Зараз це стало доступним для всіх туристів, у будь-якому ювелірному магазині. Ви можете вибрати будь-який медальйон або браслет і на ньому з'явиться ваше ім'я, вибите ієрогліфами. Це чудовий особистий амулет.

Ароматичні олії. Жінки гідно оцінять такий практичний вибір – олії, які використовують у косметичних та лікувальних цілях завжди були популярні у туристів. Єгипетські продавці охоче поділяться з вами секретами ароматів, порадять, яка есенція навіщо підійде.

Статуетки з алебастру. Ці сувеніри чудово доповнять будь-який інтер'єр і будуть благородним акцентом як в офісі, так і вдома. Зовні, наче висічені з білого каменю, вони вважаються найякіснішими. Перевірити, алебастр це чи ні, легко – достатньо посвітити всередину ліхтариком. Такі фігурки богів і фараонів виглядають добротно і з роками не втрачають свого первинного вигляду.

Настегнана хустка або парео. Цей чудовий атрибут, часто ручної роботи, розшитий бісером та моністами, без якого не обходитися жоден танець живота. Представниці прекрасної половини, надивившись на місцевих танцівниць, напевно захочуть придбати таке барвисте вбрання. Його можна купити майже в кожній лавці.

Кальян. Саме єгипетський кальян - "шиша" вважається справжнім класичним кальяном. Дуже багатофункціональний сувенір, він не тільки лише нагадає про відпочинок в Єгипті, та й стане прикрасою інтер'єру. Важливо враховувати, що справжній кальян – це конструкція, що складається з кількох частин, зібраний варіант – підробка!

Читайте також: Як вибрати кальян у Єгипті

Скарабей. Жук-амулет популярний ще з часів фараонів. Це символ країни, який за повір'ям приносить щастя та удачу його власнику. Вони можуть бути з дорогоцінного каміння та металів.

Папірус. Це справжній артефакт, який є найпопулярнішим сувеніром Єгипту. Вони дуже міцні, тому що їх досі виготовляють за давніми технологіями, секрет яких передається з покоління в покоління та вважається національним надбанням.

Каркаде чай. «Чай фараонів» і просто один із найсмачніших єгипетських сувенірів. Купувати його найкраще в Хургаді на старому ринку та у старому місті Шарм-ель-Шейха. Він однозначно відрізняється від варіантів, які пропонують у нас в магазинах. Варто спробувати.

Звертаємо вашу увагу, що не всі єгипетські фігурки рекомендується купувати. Саркофаги, пірамідки, шакали та сфінкси у місцевих жителів вважаються символами смерті. Також заборонено вивозити з країни черепашки та корали, які є національним надбанням.

Читайте також: Купівля золота та срібла в Єгипті

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!